Kaspersky Internet Security – multi-device ochrání soukromí uživatelů i v češtině
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.9.2016

Řešení Kaspersky Internet Security – multi-device je dostupné v češtině a uživatelům nabízí několik nových možností, jak mohou zabezpečit svá data. Software dokáže ochránit zařízení s operačním systémem Windows, Mac i Android proti malwaru, nebezpečným webům, sledování online nebo peněžním podvodům a krádežím. Uvádí tisková zpráva.

Funkce Secure Connection umožňuje pomocí kódování všech v rámci sítě poslaných i přijatých dat bezpečně se připojit k internetu. To se obzvlášť může hodit během cestování, kdy se mnoho lidí častěji připojuje k nezabezpečeným WiFi sítím, aby zůstali ve spojení. Podle výsledků studie Kaspersky Lab se téměř každý pátý uživatel (18 %) stal během svých cest obětí kybernetických zločinců. Uživatelé přitom mají v rámci své licence denně k dispozici 200 MB šifrované komunikace. K měsíčnímu nebo ročnímu poplatku je to pak bez omezení.

Dále Kaspersky Internet Security – multi-device nabízí funkci Software Updater, jež automaticky najde aplikace, které je nutné aktualizovat, a se souhlasem uživatele pak nainstaluje nejnovější verzi přímo z webu prodejce. Uživatel může aplikace aktualizovat i manuálně nebo přidat některé na seznam zakázaných aktualizací (například, když vyžaduje starší verzi aplikace).

A nechybí ani funkce Software Cleaner, která uživatele upozorní v případě, že do jejich zařízení byl přidán program bez jejich vědomí (například přídavný software během instalace jiné aplikace) nebo pokud nějaký program zpomaluje jejich zařízení, poskytuje neúplné nebo nesprávné informace o jeho funkcích, funguje na pozadí, zobrazuje bannery a zprávy bez povolení (reklama) nebo je využíván jen zřídka. Na základě zprávy doplňku Software Cleaner, může uživatel aplikace odstranit nebo dané doporučení ignorovat.

Kromě nových funkcí je řešení Kaspersky Internet Security – multi-device vybaveno technologiemi, jako je několikaúrovňová ochrana finančních transakcí (Safe Money), prevence proti instalaci nevyžádaných aplikací (Application Manager, který byl dříve součástí doplňku Change Control) a blokování reklamních bannerů v prohlížeči (Anti-Banner).

Kaspersky Internet Security – multi-device ochrání soukromí uživatelů i v češtině

Zdroj: Kaspersky Lab TZTagy: Kaspersky Internet Security – multi-device  Kaspersky Internet Security  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
19.10.2016 19:58:27   78.102.110.xxx 00
Chapu to tak, že na jednu licenci muzu instalovat az na 5 zarizeni? jak je to reseny, budou se data o uctech dilet, nebo si to clovek muze s nekym rozdelit?
Rad bych veril tomu ze kdyz si zaplatim licenci pro 5, tak nikomu neni nic do toho jestli jednu pouzivam ja, jednu zena a dalsi treba pes, ale tak to dneska moc nefunguje...nekdo zkusenosti (i s firmou obecne)?

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.