Za dobití platební kartou přes aplikaci Můj Vodafone získají zákazníci 10 % kreditu navíc
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.8.2016

Deset procent kreditu navíc mohou od 1. srpna do 30. září získat všichni majitelé předplacených Vodafone karet, kteří si kredit dobijí platební kartou přes aplikaci Můj Vodafone. Počet dobití není omezen. Extra kredit má platnost sedm dní od jeho připsání, je čerpán vždy před standardním kreditem a při nevyčerpání propadá. Lze jej využít na všechny běžné služby operátora.

Minimální výše jednoho dobití je 250 Kč, maximální 9 999 Kč. Extra kredit se na dobíjené číslo připíše nejpozději do 24 hodin od dobití. Zákazník je o připsání informován SMS zprávou. Stav čerpání extra kreditu je možné sledovat v aplikaci Můj Vodafone.

Extra kredit nelze využít se službou Chytré dobíjení a nevztahuje se na služby třetích stran, jako jsou například Premium SMS, Audiotex, jízdenky, dárcovské SMS, mplatby apod. Podrobné podmínky akce naleznete zde.

Aplikace Můj Vodafone, kterou aktuálně využívá využívá více než 600 000 zákazníků, získala na začátku srpna novou, komfortnější verzi, do které se zákazníci s předplacenými kartami již nemusí přihlašovat pomocí hesla, ale k autorizaci jim stačí pouze přihlášení přes síť Vodafone.

 

Za dobití platební kartou přes aplikaci Můj Vodafone získají zákazníci 10 % kreditu navíc Za dobití platební kartou přes aplikaci Můj Vodafone získají zákazníci 10 % kreditu navíc Za dobití platební kartou přes aplikaci Můj Vodafone získají zákazníci 10 % kreditu navíc

Zdroj: VodafoneTagy: Vodafone  Můj vodafone  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.