Cooler Master v ČR uvádí klávesnice MasterKeys Pro ve velikostech „L“ a „M“
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.8.2016

Cooler Master uvádí na trh nové klávesnice. Určeny jsou pro profesionální i příležitostné hráče MasterKeys Pro, uvádí firma.

Klávesnice jsou vyhotoveny ve dvou velikostech („L“ a „M“) a obě nabídnou svým majitelům bílé podsvícení v přednastavených režimech nebo vlastních naprogramovaných efektech, a to díky integrované paměti, do které lze samozřejmě také ukládat makra. Výrobce u svých novinek vyzdvihuje intuitivní umístění funkční klávesy a jednotlivých skupin kláves k manuálnímu ovládání např. regulaci rychlosti stmívání, změny režimu podsvícení, výběru uživatelského profilu včetně kompletní deaktivace maker, nastavení defaultního režimu a dalších.

Dále se Cooler Master v tiskové zprávě chlubí tím, že zkombinoval dvě technologie do jedné a umožnil tak kompatibilitu funkcí a makro profilů také na operačním systému macOS. Spojení technologií N-key a 6-key rollover by mělo zajistit správnou detekci bez ohledu na počet stisknutých tlačítek. Obě novinky také pod čepičkami kláves ukrývají spínače Cherry MX, a to v provedeních Cherry MX Brown nebo Cherry MX Red.

Cooler Master MasterKeys Pro L se začne prodávat na konci srpna za doporučenou koncovou cenu 3 600. Model Cooler Master MasterKeys Pro M bude dostupný za koncovou cenu 3 400 Kč s DPH.

Cooler Master v ČR uvádí klávesnice MasterKeys Pro ve velikostech „L“ a „M“Tagy: Cooler Master  MasterKeys Pro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.