Nástupce kultovní vesmírné strategie Master of Orion vyjde koncem srpna
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.8.2016

Studio WG Labs s radostí oznamuje, že kurz ke globálnímu vydání hry je nastaven a vesmírná strategie oficiálně vyjde již 25. srpna. Legendární hra je tak připravena nejen pro nové hráče, ale i pro hard-core fanoušky původní série. Poslední měsíce se Master of Orion probíjel úspěšně Early Acces obdobím, jehož nedílnou součástí byla i zpětná vazba od hráčů. Hra se formovala a vyvíjela a nabírala své finální podoby. Vše směřovalo k tomu, aby se tento 4X vesmír (eXplore, eXpand, eXterminate, eXploit) objevil ve své finální a hotové verzi. Dobývání hvězd může začít.

„Cesta k restartu kultovní hry Master of Orion byla úžasným zážitkem a nyní jsme se všichni přiblížili k cíli naší cesty,“ říká produktový ředitel Master of Orion, Jacob Beucler. „Master of Orion je připraven na jízdu v novém věku.“

Jako dodatečný a velmi sympatický bonus získají ti, co si hru zakoupí, zdarma kopii klasické RTS z roku 1997 Total Annihilation. Získat klasický titul Chrise Taylora a Rona Gilberta není nijak složité. Stačí si hru Master of Orion propojit s novým, či stávajícím Wargaming účtem, kliknout na „Možnosti“ v hlavní nabídce a postupovat podle pokynů. Za okamžik bude real-time legenda vaše a připravena ke hraní.

Legenda Master of Orion debutovala v polovině roku 1990 a v podstatě záhy definovala celý 4X herní žánr a stanovila určité standardy pro strategické hry. WG do nové hry přináší to nejlepší z původní série a současně přichází s hratelností a zcela novou úrovní pro moderní a současné hráče. Bitvu deseti galaktických ras z původní herní řady doplňují herecké legendy Mark Hamill (Star Wars), Michael Dorn (Star Trek: The Next Generation) a Alan Tudyk (Firefly), kteří ve hře propůjčili postavám své hlasy. AAA grafika, hratelnost, zcela nové pojetí, takový je Master of Orion v roce 2016.

Standardní edici pořídíte za 29,99 dolaru – ta nabídne všechny taktiky a strategie originální série. Sběratelská edice je k dispozici za 49,99 dolaru a hráčům navíc nabídne digitální art book, tři původní Master of Orion hry, soundtrack, retro-pixelovou loď a exkluzivní rasu Terran Khanate.

Obě verze Master of Orion jsou ke stažení zde:Tagy: WG Labs  Master of Orion  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
12.8.2016 14:57:30   62.209.192.xxx 50
Tak tohle je moje naprostá srdcovka, co hodin a dnů a týdnů jsem u týhle hry probdil. Klasická závislost, ještě jedno kolo a dobiju tuhle planetu a pak ještě jedno a takdále až bylo najednou ráno a já měl jít do školy, ale takhle to mělo víc lidí co jsme to ještě vařili na 286-386 , doufám, že tu novou verzi úplně nepohnojej. Uvidíme řekl slepej mno.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.