Panasonic má další displeje pro digital signage
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.7.2016

Panasonic rozšířil své portfolio displejů pro oblast digital signage uvedením řady EF1, kterou reprezentují 84, 75 a 32palcové modely.

Nová řada je dostupná od začátku července, přičemž výrobce tvrdí, že by měla nabídnout zejména vysokou kvalitu obrazu díky technologii IPS, spolehlivost a autonomní fungování. Každý z modelů obsahuje vestavěný multimediální USB přehrávač a pro základní funkce přehrávání obsahu tak eliminuje nutnost set-top boxu nebo připojení počítače. Je-li k dispozici propojení přes LAN, přehrávač umožňuje synchronizované přehrávání na více displejích současně.

Enrique Robledo, evropský marketingový manažer společnosti Panasonic, říká: „Řada EF1 v sobě snoubí účinnou LED technologii poskytující jas v hodnotě 350 cd/m2, Full HD rozlišení a IPS displej umožňující sledování obrazu z vysokého pozorovacího úhlu za současného zachování barev i mimo osu.“

Displeje kromě jiného disponují i rozmanitou konektivitou – obsahují dva vstupy typu HDMI, DVI-D, USB, PC/komponent a video s možností připojení konektorů LAN, RS-232C a IR. Celkem je podporováno zobrazení 59 typů signálů z počítače. Výhodou nových panelů je také kompatibilita s bezplatným softwarem Multi Monitoring and Control, uzavírá zpráva výrobce.

Panasonic má další displeje pro digital signage

Zdroj: PanasonicTagy: Panasonic  EF1  signage  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.