Nové ovladače pro Radeony a GeForce jsou venku. Co přinesou?
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 6.6.2016

Tak především je to zaměření na nové herní tituly a v případě nVidie také rozšíření podpory pro nové grafiky z rodiny Pascal GTX 1080 a nadcházející GTX 1070.

Jak nové Radeon Software Crimson Edition 16.6.1, tak GeForce 368.39 WHQL přichází s optimalizacemi pro parkourovou akční pecku Mirror's Edge: Catalyst. Stáj nVidia pro tento titul přináší také podporu "hyper" nastavení pro maximální detaily. Dále pak nabídne rozšíření podpory a nastavení pro titul Edge of Nowhere. Drivery mimo jiné reagují také na stížnosti vlastníků GeForce GTX 1080 Founders Edition na bezdůvodné zvyšování otáček ventilátorů. 

Ovladače grafických karet GeForce 368.39 WHQL si můžete stáhnout přímo ze stránek podpory výrobce, nebo použít následující odkazy:

 Nové ovladače pro Radeony a GeForce jsou venku. Co přinesou?

Na řadu optimalizací výkonu si přijdou také vlastníci grafik rodiny Radeon od AMD. Nové ovladače se soustředí především na tituly Mirror's Edge: Catalyst a Paragon. Těšit se však můžeme také na CrossFire profily pro Dark Souls III, řešení problému s blikáním u Fallout 4 při využití sestavy s grafikami do konfigurace CrossFire a poklesem výkonu v nočních a deštivých scénách v DiRT Rally. 

Radeon Software Crimson Edition 16.6.1 lze opět stáhnout ze stránek výrobce, popřípadě z odkazů níže:

Zdroj: techPowerUpTagy: Grafická karta  GPU  ovladač  driver  AMD  Radeon  Software Crimson  nVidia GeForce  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
9.6.2016 21:40:49   78.80.43.xxx 02
Zdravím,

koupil jsem si novou hru Mirror's Edge: Catalyst a stáhl ji, a že jsem koukal, mám gtx 980 ti a hra nejde zpustit pokud nemáte vyšší ovladače než je 368.22 WHQL tak jsem tedy stáhl zde inzerované ovladače 368.39 WHQL a ejhle, po restartu nejenže nenajede hra ale rovnou celí windows doufám že bude u nvidia učiněna náprava jelikož tyto ovladače jsou fraška a vysoce nebezpečné, rozhodně nestahovat !! další 2 hodiny jsem přeinstalovával ovladače na 368.22 WHQL a ty už sice jedou ale ne na 100% fakt nvidia odpad a prý že má AMD špatné ovladače to jsou jen fámy, nvidia co poslední dobou vydává je hrůza a děs !! Nestahovat !!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.