Total War: Warhammer se představuje v 360stupňovém traileru
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.5.2016

Předevčírem vyšla strategická akce Total War: Warhammer, která nás zavádí do světa plného legendárních hrdinů, monster a magie. Pokud nad nákupem této hry stále váháte, možná vás přesvědčí povedené 360stupňové video, díky kterému epické real-time bitvy rázem dostávají jiný rozměr.

Největší zážitek ze sledování videa budete mít prostřednictvím telefonu podporujícího brýle pro virtuální realitu (např. Google Cardboard), ale pokud ani jedno z toho nevlastníte, nic vám samozřejmě nebrání v tom pustit si trailer na počítači a po bitevním poli se pohybovat pomocí myši.

„Total War: Warhammer představuje kombinaci bohatého světa, jehož příběhy vznikají už celá desetiletí, s více než 15 lety zkušeností na poli RTS, a domníváme se, že jsme splnili svůj slib vdechnout tomuto titulu život způsobem, o jaký se dosud nikdo ani nepokusil. Těžko si představit lepší spojení dvou úžasných sérií než Total War a Warhammer,“ řekl o hře vedoucí projektu Ian Roxburgh.

Total War: Warhammer vyšel pouze pro PC a neangličtináře určitě potěší, že si u hry můžete vybrat i české titulky.Tagy: Total War: Warhammer  PC  video  trailer  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.