Externí disky Verbatim Store ‚n‘ Go SuperSpeed podporují nahrávání z TV
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.5.2016

Verbatim představil přenosné disky Store ‚n‘ Go SuperSpeed. Díky podpoře technologie USB 3.0 nabízí rychlý přenos dat a jsou dostupné v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB. Zákazníci mohou vybírat z černého, stříbrného, červeného, modrého nebo bílého barevného provedení.

Nově představené nosiče mají strukturovaný design a mohou se pochlubit i nízkou hmotností – u 2TB varianty činí 175 gramů, 500GB model váží 140 gramů.

Na discích je už z výroby předinstalovaný software Nero backup, jenž díky úplnému zálohování systému a obnovení funkčnosti umožňuje naplánovat automatické zálohování v požadovaný datum a čas nebo šifrované zálohování s ochranou heslem. Zákazníci mohou využívat také funkci USB Rec&Play, která u televizorů s USB portem (seznam kompatibilních TV najdete tady) umožňuje nahrávání programů na externí paměťové zařízení a zpětné přehrávaní nebo dokonce pozastavení živého televizního vysílání.

Nový Verbatim Store ‚n‘ Go SuperSpeed je dostupný za doporučenou maloobchodní cenou 1 549 Kč za 500 GB verzi, 2 099 Kč za 1TB a 3 299 Kč za verzi s 2 TB.

Externí disky Verbatim Store ‚n‘ Go SuperSpeed podporují nahrávání z TVExterní disky Verbatim Store ‚n‘ Go SuperSpeed podporují nahrávání z TVTagy: Store ‚n‘ Go SuperSpeed  HDD  Verbatim  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.