Leagoo Shark 1: Šestipalcový displej a pořádná baterie
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.5.2016

V České republice začíná firma Leagoo prodávat nový smartphone Shark 1. Novinka spadá do střední nižší třídy a může se pochlubit velkým displejem, baterií s vysokou kapacitou či podporou všech tuzemských LTE pásem. Dále potěší také zajímavá cena, která začíná na 6 390 Kč.

Shark 1 je rozměrný smartphone s šestipalcovým displejem s rozlišením Full HD (tedy 1 920 × 1 080 pixelů), který technologií LPTS vyrobila společnost LG.

Jako srdce byl použit osmijádrový procesor MediaTek MT6753 s taktem 1,3 GHz, doplněný 3 GB operační paměti a 16GB interním úložištěm, které lze kdykoli rozšířit paměťovkami.

Telefon nabízí odemčení a autorizaci aplikací pouhým přiložením prstu. Detekce otisku probíhá automaticky do 0,39 sekundy od přiložení prstu, uvádí výrobce.

Leagoo Shark 1: Šestipalcový displej a pořádná baterie

Na zadní straně Shark 1 je zabudován 13Mpx fotoaparát se snímačem Sony, automatickým ostřením a duální LED. Pro selfie je připravena kamerka s rozlišením 5 Mpx s bleskem.

Nové Leagoo potěší také podporou všech českých LTE pásem (800, 900, 1800 a 2 100 MHz) a infraportem pro ovládání domácí elektroniky. Čistý Android je tu přítomen ve verzi 5.1 Lollipop a baterie má nadprůměrnou kapacitu 6 300 mAh.

Leagoo Shark 1 je již v prodeji v černé a zlaté barevné variantě za 6 390 Kč.

Leagoo Shark 1: Šestipalcový displej a pořádná baterie Leagoo Shark 1: Šestipalcový displej a pořádná baterieTagy: Leagoo Shark 1  Leagoo  Android  Shark 1  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.