Aerocool uvádí na trh řadu PSU do herních sestav značky XPredator
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 6.5.2016

Firma Aerocool přináší na trh novou řadu vysoce výkonných napájecích zdrojů XPredator, která by měla být určena hlavně do herních sestav, ale i výkonných počítačů pro nadšence s vyššími nároky. 

Tato řada prozatím zahrnuje pouze 1000W model XPredator 1000GM a 750W variantu XPredator 750GM. Oba modely této řady se pochlubí certifikací účinnosti 80 Plus Gold, která slibuje až 92 % energetickou účinnost při 50% zatížení. Dále pak využívají jedinou +12V větev a možnost přepínání mezi různými typy výstupního napětí. 

 Aerocool uvádí na trh řadu PSU do herních sestav značky XPredator

Ventilátor, kterým jsou ochlazovány komponenty zdroje, by měl být vybavené systémem automatického spouštění při zvýšení teploty. Oba modely nabídnou semi-modulární kabeláž. Hlavní kabely pro napájení základní desky a procesoru jsou tak napevno přidělány ke zdroji, zatímco zbytek kabelů si můžeme vybrat dle potřeby, čímž se šetří prostor uvnitř skříně. Kupříkladu PCIe kabelů s 6+2pinovými konektory je k 1000W modelu dodávaných osm, přičemž u 750GM dostaneme jen čtyři. 

 Aerocool uvádí na trh řadu PSU do herních sestav značky XPredator

Cena XPredator 1000GM se na americkém trhu pohybuje okolo 170 dolarů a XPredator 750 kolem 110 dolarů. U nás by tak jednotlivé modely mohly být k dostání za zhruba 4 850 Kč, resp. 3 150 Kč.

Zdroj: techPowerUpTagy: Aerocool  XPredator  1000GM  750GM  napájecí zdroj  PSU  80 Plus Gold  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: -0.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.