Vodafone zahájil jarní soutěž o navýšení tarifu
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.5.2016

Vodafone dnes spouští soutěž o navýšení tarifu. Výhody nejvyššího tarifu Red LTE premium s roamingem zdarma po celý rok si budou moci užívat tři šťastlivci, kteří si do 15. 6. v eShopu operátora objednají tarif Red LTE nebo Red LTE super.

Vodafone pro své příznivce přichystal další překvapení. Každý, kdo si do 15. 6. v eShopu Vodafonu objedná tarif Red LTE nebo Red LTE super, bude zařazen do slosování o navýšení tarifu.

Třem šťastným, které Vodafone vylosuje, bude pak místo objednaného tarifu na jeden rok aktivován nejvyšší tarif Red LTE premium. Ten obsahuje 10GB datový balíček a nově i roaming zdarma, což v době nadcházející dovolené jistě přijde vhod.

Do slosování budou zařazeny všechny objednávky dokončené v eShopu Vodafonu do 15. 6. Vylosované výherce bude Vodafone kontaktovat do 17. 6. a tarif bude zákazníkům aktivován do týdne poté, co se operátor s výherci spojí. Za aktivaci služeb nezaplatí výherci navíc ani korunu.

Vodafone zahájil jarní soutěž o navýšení tarifu

Zdroj: Vodafone TZ

 Tagy: Vodafone  soutěž  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
6.5.2016 08:39:21   131.117.209.xxx 50
Kdyby radši snížili ceny tarifu udělali by lépe.... Platím 7 stovek jen za tarif a nemám v Roamingu ani vteřinu volnou.... tudíž další 3 kila za měsíc jen to vrzne navíc.... Co tak ale sleduju, je to levnější než u konkurence, ikdyž je to starý tarif a už nejde objednat, stejně to tu máme dosti drahé.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.