Kuke: Pouzdro s akumulátorem a dodatečnou pamětí pro iPhone
autor: Mirek Kočí , publikováno 9.4.2016

Pouzdro Kuner Kuke řeší hned tři věci – mechanickou ochranu iPhonu, dostatek energie na celý den a zároveň extra porci prostoru navíc. Obsahuje totiž nejen vestavěný akumulátor s kapacitou 2 400 mAh, ale také přídavné úložiště s kapacitou 16 GB či 64 GB. Na trh se kryt dostává v první fázi v bílo-černém provedení.

Propojení pouzdra Kuke s telefonem je zajištěno prostřednictvím systémového lightning konektoru, který je součástí spodní části krytu. Telefon se do něj vkládá vsunutím horní částí a po dokončené instalace chrání pouzdro svým měkkým pryžovým materiálem nejen zadní stěnu telefonu, ale i jeho boky.

Stav nabití akumulátoru v pouzdře ukazuje čtveřice světelných indikátorů na zadní straně, kterou doplňuje ještě manuální tlačítko. Jeho stisknutím se celé pouzdro zapne (spustíte dobíjení telefonu) či vypne.

Kuke: Pouzdro s akumulátorem a dodatečnou pamětí pro iPhone

Po bezplatném nainstalování aplikace Kuke mohou uživatelé využívat také vnitřního úložiště pouzdra v kapacitě 16 GB nebo 64 GB. Přehledné grafické prostředí kromě všech nezbytných funkcí poskytuje i základní informace o telefonu, jako je využití datového prostoru, aktuální kapacitu baterie či využití operační paměti.

Kryt je zajímavý rovněž svými rozměry. Je tenčí než obdobná řešení od značky Mophie či originální Apple Battery Case. Tlustý je pouze 11 milimetrů.

Doporučená koncová cena pouzdra Kuke s kapacitou 16 GB je 2 490 Kč, s kapacitou 64 GB potom 3 490 Kč.

Parametry:

  • Kompatibilita iPhone 6/6s, 6 Plus/6s Plus
  • Kapacita 16 GB, 64 GB
  • Kapacita akumulátoru 2 400 mAh
  • Konektor pro dobíjení LightningTagy: Kuner Kuke  iOS  Apple  iPhone  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
10.4.2016 21:39:25   90.180.85.xxx 50
Zajimave reseni. Nicmene bych se bal toho, ze s nejakym novejsim updatem ios se bude pouzdro tvarit jako neoriginalni prislusenstvi a nepojede jak pamet, tak baterie.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.