AMD i nVidia vydávají ovladače grafických karet s optimalizacemi pro Far Cry Primal
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 2.3.2016

Jistě jste zaznamenali vydání nejnovějšího dílu herní série Far Cry s podtitulem Primal. Rozbor této hry si ostatně můžete přečíst v naší dnešní recenzi. Zejména k příležitosti vydání této hry nyní vydávají výrobci grafických karet AMD a nVidia nové ovladače, které pro něho přínáší řadu optimalizací.

Za stranu AMD jde o Radeon Software Crimson Edition ve verzi 16.2.1, který není označen značkou WHQL a jde spíše o takovou beta verzi. Nová aktualizace ovladačů pro grafické karty Radeon s sebou přináší zejména optimalizace a CrossFireX profily pro nový díl Far Cry, ale také řadu oprav specifických chyb ve hrách Fallout 4 či Rise of the Tomb Raider. 

Drivery by se však neměly obsahovat pouze optimalizace her, ale zabývají se třeba také problémem s trhaným obrazem v systémech s CrossFire konfigurací grafik a podporou FreeSync. Stáhnout si je můžete přímo z oficiálních stránek výrobce zde

 AMD i nVidia vydávají ovladače grafických karet s optimalizacemi pro Far Cry Primal

Pozadu nezůstává ani konkurenční nVidia, která si pro vlastníky grafik GeForce GTX přichystala Game Ready update GeForce 362.00 WHQL. Kromě podpory Far Cry Primal přináší ovladače také optimalizace pro titul Gears of War Ultimate Edition společně s SLI profily a nastaveními v GeForce Experience pro tyto dvě hry. 

GeForce 362.00 WHQL se do značné míry zaměřuje také na poslední update zombie akce Dying Light. Také tyto ovladače si můžete stáhnout ze stránek výrobce, nebo prostřednictvím následujících odkazů:

Zdroj: 1, 2Tagy: AMD  nVidia  ovladače  drivery  Radeon Software Crimson  GeForce  Far Cry Primal  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.