Acer odhalil novinku řady Predator – 32" monitor se 4K rozlišením a G-Sync
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 29.2.2016

Nový přírůstek do řady herních produktů Predator nese označení XB321HK a potěší zejména 32palcovou úhlopříčkou a rozlišením 3840 × 2160 pixelů, ale také využitím panelu typu IPS nebo třeba technologií G-Sync.

Přesto, že se jedná o herní monitor, výrobce nevycházel z panelu TN, ale využil panel typu IPS, který slibuje lepší pozorovací úhly a podání barev. To je však vykoupeno mírně slabší dobou odezvy, která by se měla pohybovat okolo 4 ms. 

 Acer odhalil novinku řady Predator – 32\

Pozorovací úhly displeje jsou 178 stupňů v obou směrech a dokáže zobrazit 10bitové barvy, neboli 1,07 miliardy barev. Mezi další parametry displeje se řadí třeba také dynamický mega kontrastní poměr a jas až 350 cd/m2. Užitečná je také funkce EyeProtect redukující modrou složku světla, která nejvíc ovlivňuje únavu očí. 

 Acer odhalil novinku řady Predator – 32\

Hráči mohou ocenit možnost dynamického nastavení displeje pro vybraný typ her GameView, ale jistě také technologii synchronizace snímkové frekvence s grafickou kartou G-Sync od nVidie. Mezi vstupy do monitoru najdeme porty DisplayPort 1.2 a HDMI. Součástí monitoru je také stojan umožňující otáčení i výškové nastavení, dvojice 2W reproduktorů a USB 3.0 hub. 

 Acer odhalil novinku řady Predator – 32\

Jak jste jistě správně očekávali, cena novinky nebude nijak nízká. XB321HK už je k vidění také v několika tuzemských obchodech, kde se jeho cena pohybuje okolo 30 000 Kč.

Zdroj: techPowerUpTagy: Acer  Predator  XB321HK  monitor  LCD  32"  UHD  4K  IPS  G-Sync  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
3.3.2016 12:32:48   90.177.209.xxx 00
Acer by se měl spíš zaměřit na vychytávání výrobních chyb v noteboocích, a nepouštět se do monitorů,za tu cenu si to smrtelník stejně nikdy nekoupí.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.