Na český trh míří odolné hodinky Alcatel OneTouch Go Watch
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.1.2016

Na českém trhu se začaly prodávat chytré hodinky Alcatel Go Watch, které jsou určeny především aktivním uživatelům. Jsou odolné proti nárazům, vodě i prachu (IP67), umějí měřit tep, kroky, fyzický výkon i zobrazit aktuální emoce uživatele. Doporučená cena je stanovena na 2 790 Kč.

Hodinky můžete spárovat přes Bluetooth s jakýmkoli smartphonem s operačním systémem Android a iOS, díky tomu vás pak budou informovat notifikacemi například o přijetí SMS, e-mailu, hovorech, zprávách ze sociálních sítí, nebo vás mohou navigovat na cestě na dovolenou či do práce. Jako zobrazovač byl použit 1,22palcový IPS displej s rozlišením 240 × 204 pixelů.

Uvnitř sportovně laděných Go Watch najdete řadu fitness funkcí – je tu měřič tepové frekvence, krokoměr, stopky pro běžce nebo ukazatel spálených kalorií. Pokud si hodinky necháte na ruce přes noc, dokážou analyzovat délku a kvalitu vašeho spánku. Všechny naměřené hodnoty pak můžete přehledně sledovat v mobilní aplikaci nebo na cloudu OneTouch Move, které slouží jako váš sportovní deník. Nastavíte si jednoduše vlastní denní cíl a hodinky vás budou motivovat k jeho splnění.

Go Watch jsou voděodolné, prachotěsné a nárazuvzdorné díky certifikaci IP67. Jejich vzhled si můžete snadno přizpůsobit podle svých představ zásluhou vyměnitelné přední masky a také snadno odnímatelného řemínku. Baterie s kapacitou 225 mAh podle výrobce zajistí na jedno nabití dva až pět dní aktivního používání. Pro nabíjení přitom nepotřebujete speciální nabíječku – zařízení jednoduše nabijete prostřednictvím libovolného micro USB kabelu.

V ČR se hodinky Go Watch začaly prodávat za zaváděcí cenu 2 790 Kč. Na výběr je ze tří barev: bílo-šedé, černo-červené a bílo-modro-zelené.

Na český trh míří odolné hodinky Alcatel OneTouch Go Watch Na český trh míří odolné hodinky Alcatel OneTouch Go Watch

Na český trh míří odolné hodinky Alcatel OneTouch Go Watch Na český trh míří odolné hodinky Alcatel OneTouch Go WatchTagy: Alcatel  alcatel onetouch  Go Watch  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
15.1.2016 19:01:42   109.164.22.xxx 00
To samé umí náramek MiFit za 500,- a vydrží 2 měsíce, jenom teda nemá displej ale na co když se to ovládá přes mobil

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.