O2 umožňuje nakupovat bez platebních karet také ve Windows Phone Store
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.11.2015

Všichni zákazníci společnosti O2 mohou nyní platit v online obchodě Windows Phone Store bezpečně a jednoduše prostřednictvím mobilní platby.

„Podíl zařízení s operačním systémem Windows v naší síti aktuálně tvoří 7 % a stále roste. V naší nabídce najdou fanoušci značky Microsoft šest telefonů, všechny s podporou nejrychlejšího internetu LTE. Platba přes O2 jejich uživatelům nyní přináší možnost zaplatit za aplikace, hry či hudbu jednoduše a bezpečně, bez nutnosti zadávat údaje z platební karty,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2.

Pokud zákazník chce za služby zaplatit prostřednictvím O2, stačí jako způsob úhrady zvolit platbu přes O2, ostatní postup při nákupu ve Windows Phone Store zůstává stejný. Maximální hodnota jedné transakce při platbě přes O2 je nastavena na 1 500 korun, měsíčně může zákazník utratit maximálně 5 000 korun. Více informací je k dispozici na www.o2.cz/platbapreso2.

O2 umožňuje nakupovat bez platebních karet také ve Windows Phone Store

Novinka platí pro všechny rezidentní i firemní zákazníky, kteří používají mobil nebo tablet s operačním systémem Windows. Jedinou podmínkou je aktivní služba m-platba, kterou mají rezidentní zákazníci aktivovanou automaticky. Firemní zákazníci si m-platbu mohou aktivovat v online samoobsluze Moje O2.Tarifní zákazníci při platbě přes O2 najdou částku za služby Windows Phone Store jako součást měsíčního vyúčtování, zákazníkům předplacených karet odečte O2 danou částku z kreditu.

O2 umožňuje nakupovat bez platebních karet také ve Windows Phone Store

Zdroj: TZ O2Tagy: O2  Windows Phone  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.