Na Kickstarteru se objevily chytré modulární hodinky BLOCKS
autor: Lucie Jiříková , publikováno 14.10.2015

Zatímco netrpělivě čekáme na modulární smartphone Project ARA, světlo světa uzřelo další modulární zařízení. Jedná se o chytré hodinky BLOCKS, které se nyní pokouší o vaší přízeň na crowdfundingovém portálu Kickstarter.

Modulární hodinky BLOCKS by svým uživatelům chtěli umožnit, aby si jejich jednotlivé hardwarové součástky kdykoliv mohli vyměnit za jiné podobně, jako to děláme s počítači. K dispozici budou například moduly pro skener srdečního tepu, NFC čipu pro bezkontaktní platby, kamery, přídavné baterie nebo GPS.

Na Kickstarteru se objevily chytré modulární hodinky BLOCKS

 

BLOCKS poběží na vlastním operačním systému BLOCKS Wearables, který ovšem bude přístupný vývojářům třetích stran. Ti budou moci přijít nejen s vlastními aplikacemi, ale třeba i se zajímavými přídavnými moduly.

Jednotlivé moduly se budou upevňovat na speciální pásek, což by mělo být rychlé, pohodlné a naprosto spolehlivé.

Hodinky BLOCKS byly poprvé představeny na výstavě CES v Las Vegas. V rámci crowdfundingové kampaně jsme se potom dozvěděli, že tvůrci hodinek začali spolupracovat se společností Qualcomm, která do hodinek bude dodávat čipset Snapdragon 400.

Kickstarterovská kampaň už nyní slaví úspěchy. Na tvorbu hodinek BLOCKS tvůrci od komunity žádali 250 000 dolarů, přičemž nyní už na kontě mají přes 600 000 dolarů. Do konce kampaně přitom zbývá ještě 36 dní.

Více informací o hodinkách BLOCKS najdete na příslušné Kickstarterovské stránce.Tagy: hodinky  chytré hodinky  crowdfunding  blocks  modulární hodinky  modulární  kickstarter  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
15.10.2015 12:00:51   90.180.91.xxx 20
Ještě není ani PONE BLOCKS dotaženej do konce a už nám cpou hodinky.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

23 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.