Odstartoval počítačový turnaj BenQ Grunex Challenge 2015
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 12.10.2015

Začátkem tohoto měsíce odstartovat už pátý ročník turnaje v počítačovém hraní Grunex Challenge, jehož pořadatelem je firma BenQ. 

Tento turnaj se skládá ze čtyř otevřených kvalifikací, v nichž se profesionální i amatérští hráči mohou utkat o postup do offline finále. Celý turnaj vyvrcholí v polovině listopadu na Výstavišti Praha - Holešovice. Hráči zde budou bojovat o finanční výhry v celkové výši 90 000 Kč.

Odstartoval počítačový turnaj BenQ Grunex Challenge 2015

Kromě tradičních herních titulů jako je League of Legends a Hearthstone: Heroes of Warcraft se nově hráči utkají také v tankovém simulátoru World of Tanks. Během října by se měly uskutečnit souboje v kvalifikačních turnajích o postup do hlavního finále, které se uskuteční na veletrhu HRAY! Expo od 13. do 15. listopadu 2015.

Tento třídenní turnaj, který bude probíhat na počítačích LYNX Grunex ProGamer, bude doplněn ještě třeba o Intel overclocking show, v níž by se měly předvést zejména nové procesory z rodiny Skylake, nebo přednášku o nových technologiích a produktech v podání Richarda Slámy ze společnosti MSI. 

Odstartoval počítačový turnaj BenQ Grunex Challenge 2015

Vyvrcholení turnaje si však užijí také fandové závodních her, pro které bude připraven závodní simulátor vybavený novými zahnutými monitory BenQ. Více informací o turnaji a podrobný harmonogram najdete v odkazu zdroje. 

Zdroj: GrunexTagy: BenQ  Grunex  BenQ Grunex Challenge 2015  turnaj  herní  League of Legends  Hearthstone: Heroes of Warcraft  World of Tanks  finále  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.