Red Bull Ultimátní Hráč: O titulu nejuniverzálnějšího počítačového hráče Česka a Slovenska se rozhodne 10. října
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.10.2015

Online kvalifikace turnaje Red Bull Ultimátní Hráč je u konce a my známe jména všech osmi finalistů, kteří se utkají o titul nejuniverzálnějšího počítačového hráče České a Slovenské republiky. Osm neohrožených se probojovalo do Prahy z více než 1400 přihlášených. Dosavadní pořadí a průběžné výsledky najdete zde.

V sobotu 10. října se nejprve rozhodne o dvou superfinalistech, kteří si to kolem 16. hodiny rozdají v poslední ultimátní bitvě. Red Bull Ultimátní Hráč proběhne v rámci veletrhu videoher a interaktivní zábavy For Games 2015 na výstavišti v pražských Letňanech od 8. do 11. října 2015. Cílem turnaje je najít nejuniverzálnějšího hráče.

„Red Bull Ultimátní hráč v sobě spojuje více herních žánrů. Půjde vlastně o herní pětiboj, kde by se vítězem neměl stát specialista na jednu konkrétní hru, jak je to na většině turnajů, ale univerzální hráč. V podstatě by to měl být takový Šebrle herního světa," říká mistr světa v hraní počítačových her a ambasador projektu Erik Leštach.

Hrát se bude závodní TrackMania NF, strategie Hearthstone, moba League of Legends, střílečka Counter Strike: Global Offensive a také letecká hra na mobil Red Bull Air Race.

Kromě samotného turnaje bude v prostoru o ploše 130 metrů čtverečních k vidění spousta dalších zajímavostí. Můžete být svědky tzv. overlockingu, kdy dojde za pomocí tekutého dusíku k pokusu vymáčknout co nejvyšší výkon z nového procesoru s cílem najít jeho limity.

S experty můžete poměřit své schopnosti ve stavbě počítačů a zkusit je porazit v duelu na čas. Potkáte se s ambasadory jednotlivých herních disciplín, kteří vám rádi pomůžou s vašimi dotazy. Přítomen bude i jeden z nejúspěšnějších českých youtuberů Jiří Král. Celou akcí nás provede moderátor pořadu Re-Play Mikoláš Tuček.

Vyhrát může jen jeden a vy můžete být u toho. S výjimkou finálového dne, kdy budou všechny počítače vytíženy pro turnaj, budete mít přímo na místě příležitost vyzkoušet si všechny herní disciplíny sami.

Red Bull Ultimátní Hráč: O titulu nejuniverzálnějšího počítačového hráče Česka a Slovenska se rozhodne 10. října

Red Bull Ultimátní Hráč: O titulu nejuniverzálnějšího počítačového hráče Česka a Slovenska se rozhodne 10. října

Zdroj: Redbull

 Tagy: PC  Intel  Red Bull  Red Bull Ultimátní hráč  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.