Rise of the Tomb Raider nemá problém s akční hratelností, ani se stealth postupem
autor: Lucie Jiříková , publikováno 24.8.2015

Crystal Dynamics s vydavatelem Square Enix v zádech na letošním Gamescomu předvedli zajímavou ukázku ze hry Rise of the Tomb Raider. Jelikož se toto video snažilo demonstrovat grafické schopnosti hry a nový systém zbraní, byla vcelku krvavá, což se některým fanouškům moc nelíbilo. 

O několik dní později jsme se tak dočkali další videoukázky, jejímž prostřednictvím tvůrci velmi originálním způsobem odpověděli na otázku: „Půjde to i beze zbraně?“

Video vám samozřejmě ukáže, že půjde. Pokud tedy nemáte rádi krvelačné orgie a nepřátele raději obelstíte svým mozkem, nic vám v tom bránit nebude.

Nové pokračování Tomb Raideru nás tentokrát zavede na nehostinné pláně Sibiře. Jeden z největších videoherních sexsymbolů zde bude čelit krvelačné organizaci Trinity a zároveň se pokusí přijít na stopu nesmrtelnosti.

Rise of the Tomb Raider vyjde pro počítače a konzole nové generace. Jelikož se však jedná o časovou exkluzivitu společnosti Microsoft, nejprve se dočkají hráči na Xbox One (13. Listopadu 2015). Na začátku příštího roku pak Tomb Raider dorazí i na PC. Majitelé PS4 si přitom na Laru budou muset počkat až do konce roku 2016.Tagy: hry  hra  tomb raider  lara croft  rise of the tomb raider  video  ukázka  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

25 čtenářů navrhlo autorovi prémii: -0.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.