World of Warcraft bude mít nové rozšíření, ponese podtitul Legion
autor: Lucie Jiříková , publikováno 4.8.2015

Vývojářské studio Blizzard v průběhu Gamescomu oznámilo, že jejich MMORPG World of Warcraft se opět rozroste. V pořadí šesté rozšíření přitom ponese název World of Warcraft: Legion.

World of Warcraft: Legion bude zasazený na zcela nový kontinent The Broken Isles a příběhem naváže na předchozí rozšíření World of Warcraft: Warlords of Draenor.

Vedle nového příběhu a prostředí se můžeme těšit na zvýšení maximálního levelu postavy na hodnotu 110, na nové dungeony a raidy, systém vyznamenání a artefaktové zbraně. Největší novinkou však nejspíše bude nová herní třída, kterou bude z příběhu vycházející Demon Hunter.

Datum vydání World of Warcraft: Legion zatím není známý, víme jenom to, že ještě tento rok započne betatestování. Pokud se na nové rozšíření těšíte, shlédněte trailer i hranou upoutávku.

World of Warcraft je na trhu od roku 2004. Velmi populární MMORPG však v poslední době ztrácí předplatitele po milionech. S uvedením nové expanze se počet předplatných vždy o něco zvedne, ovšem i to má lehce sestupné tendence. Uvidíme, kolik hráčů se k World of Warcraft vrátí tentokrát.Tagy: hry  hra  blizzard  world of warcraft  MMORPG  rozšíření  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
7.8.2015 21:25:53   109.164.17.xxx 139
To wowko jde pekně čím dál víc dokopru...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

31 čtenářů navrhlo autorovi prémii: -2.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.