Na konci července se začne prodávat GeForce Strix GTX 980 Ti. Jaká bude cena?
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.7.2015

Tchajwanská firma Asus představila novou grafickou kartu, která láká na vysoký výkon a pořádné chlazení DirectCU III s trojicí ventilátorů a lopatkami ve tvaru křídla.

Nová karta ze série Strix se má začít prodávat koncem července za doporučenou cenu 22 490 korun s daní. Za tyto peníze svému majiteli nabídne nejen odolné komponenty Super Alloy Power II a mamutí chladič, který oproti referenčnímu řešení údajně umožňuje dosáhnout až o 30 % nižších provozních teplot, ale také dostatek výkonu.

GPU v základním herním režimu běží na 1 291 MHz a v režimu OC dokonce na 1 317 MHz. Snadné přetaktování uživatelům zajistí na instalačním CD přibalený nástroj GPU Tweak II.

Mezi další přednosti Strix GTX 980 Ti patří 12+2fázová napájecí kaskáda, speciální výztuha, která zajišťuje ochranu GPU a to, že lze kartu provozovat i v režimu nulové hlučnosti (0 dB) – když teplota grafického jádra klesne pod určenou teplotu, chladič vypne ventilátory.

Při nákupu nové grafiky získáte rovněž bezplatnou prémiovou licenci na 1 rok (v ceně 99 dolarů) na funkci XSplit Gamecaster, která vám umožní jednoduše streamovat nebo nahrávat hry pomocí překryvného panelu na herní obrazovce.

Na konci července se začne prodávat GeForce Strix GTX 980 Ti. Jaká bude cena?Tagy: nVidia  GeForce  Strix GTX 980 Ti.  grafika  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

17 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 7.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.