Microsoft Office 2016 Public Preview je nyní ke stažení zdarma
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 5.5.2015

Společnost Microsoft se rozhodla vydat pro širokou veřejnost svůj nový kancelářský balík Office 2016 ve verzi Public Preview, která je nyní ke stažení zdarma.

Jedná se pouze o testovací verze jednotlivých aplikací, nejde tedy o plnohodnotný kancelářský balík, který samozřejmě zadarmo nebude. Finální verze by totiž měla na trh dorazit až během druhého pololetí letošního roku. Patrně tedy až po vydání operačního systému Windows 10.

 Microsoft Office 2016 Public Preview je nyní ke stažení zdarma Microsoft Office 2016 Public Preview je nyní ke stažení zdarma

Vývoj poslední verze kancelářského balíku Office trval 12 měsíců, během nichž se Office transformoval ze sady ryze desktopových aplikací do multi-platformního řešení. Oproti předchozím verzím nabídne Office 2016 také několik novinek, mezi něž se řadí třeba možnost otevírat, upravovat a ukládat soubory z cloudu, možnost spolupracovat na dokumentech online třeba s kolegy, nebo propojení Outlooku s cloudovým úložištěm OneDrive. Všechny aplikace balíku by měly být také "inteligentnější" a umět si zapamatovat styl Vaší práce a tím ji do budoucna usnadnit. 

 Microsoft Office 2016 Public Preview je nyní ke stažení zdarma Microsoft Office 2016 Public Preview je nyní ke stažení zdarma

Novinek je samozřejmě mnohem více jak po stránce bezpečnosti, analýzy dat, tak i správy balíku. Verze Public Preview má samozřejmě řadu děr, na něž mohou uživatelé Microsoft upozorňovat, čímž získá zpětnou vazbu. Microsoft Office 2016 Public Preview si můžete zdarma stáhnout zde.

Zdroj: 1, 2Tagy: Microsoft  Office 2015  Public Preview  kancelářský balík  cloud  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
5.5.2015 19:15:03   94.113.135.xxx 71
Tak jsem si bláhově myslel, že už nic graficky hroznějšího, než office 2013, vydat nelze

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.