Intel: "Víte, kam směřuje vaše kancelář?" - showcase
autor: Sam Sadovski , publikováno 29.3.2015

Třetí díl reportáže z konference společnosti Intel a jejích partnerů je věnován showcase a představení nejnovějších výrobků výrobců Microsoft, Dell, ASUS, Fujitsu, Lenovo či Toshiba.

Intel: \

Konference Intel: "Víte, kam směřuje vaše kancelář?"

Ve čtvrtek 26. března proběhla v pražském hotelu Andel's Hotel Prague konference pořádaná společností Intel. Mimo jiné byli na akci přítomni i její partneři jako Microsoft, Dell, ASUS či Lenovo, kteří si pro novináře připravili bohatý showcase nejnovějších zařízení, z nihž některá nejsou zatím ani na českém trhu. My vám nyní přinášíme kompletní přehled veškerého dění a vězte, že některé novinky stojí za zmínku.

První článek - Tisková konference: ZDE
Druhý článek - Keynote: ZDE

Fotografií a dokumentů z konference máme opravdu mnoho a do článku by se vše nevešlo. Po kliknutí na patřičný obrázek můžete tedy navštívit webovou stránku, na které se veškerý materiál nachází.

Intel: \ Intel: \

Showcase

Partneři společnosti Intel si pro novináře připravili bohatý showcase plný nejnovějších zařízení, z nihž některá nejsou ani dostupná na českém trhu. Dle mého názoru všemu kraloval výrobce Hewlett Packard, který se na akci ukázal se svým novým počítačem HP Sprout, o kterém vám Michal Rybka (který byl taktéž na akci přítomný) něco pověděl zde.

Intel: \

V předváděcí místnosti byla k vidění první zařízení s Windows 10, řešení bezdrátového indukovaného napájení od společnosti Microsoft, voděodolný tablet značky Fujitsu či ultratenké notebooky výrobce Dell. I firma ASUS měla co nabídnout - vystaven byl nový kompaktní počítač ASUS VivoPC, Chromebox i nová, velmi lehká dokovací stanice.

Hewlett Packard Sprout

Po přečtení Michalova článku jistě uznáte, že byl tímto zařízením uchvácen, i já ho v tom mohu podpořit. HP Sprout je počítač s projektorem a cenovkou 50 000 korun, který je prozatím dostupný pouze na americkém trhu. Tvoří ho dva dotykové displeje - klasická obrazovka monitoru a matná podložka (cca. o velikosti 29") s rozlišením 1024 x 768 pixelů.

LED projektor, kterým je toto zařízení opatřeno umí oskenovat předměty a následně je jako 2D i 3D objekty vyobrazit na obrazovce (následně je možné s objekty jakkoliv manipulovat.) HP Sprout má však problémy s vyobrazením lesklých předmětů, na eliminaci tohoto problému se dle společnosti HP pracuje.Zdroj: VlastníTagy: Intel  Pro WiDi  Lenovo  Dell  Microsoft  ASUS  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.