CeBIT: Základní deska TUF Sabertooth X99 přichází s podporou USB 3.1 a NVM Express
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.3.2015

Asus představil na veletrhu CeBIT základní desku TUF Sabertooth X99, která jako první na světě podporuje všechna úložná zařízení se specifikací NVM Express, včetně SSD využívajících rozhraní PCI Express (PCIe), M.2 PCI Express a nejnovějších 2,5" SSD s rozhraním SFF-8639.

TUF Sabertooth X99 využívá nejnovější čipovou sadu Intel X99 Express a disponuje integrovaným rozhraním USB 3.1 s technologií SuperSpeed+. Dvojice integrovaných portů USB 3.1 typu A umožňuje přenos dat maximální dostupnou rychlostí u rozhraní USB, která činí až 10 Gb/s,  což je dvakrát více oproti staršímu rozhraní USB 3.0.

Technologie TUF Fortifier a komponenty TUF, včetně kondenzátorů s životností 10 tisíc hodin, cívek TUF a tranzistorů MOSFET odpovídajících armádním standardům zaručují vysokou odolnost a spolehlivost desky. TUF Sabertooth X99 zároveň také podporuje bezplatnou mobilní aplikaci TUF Detective. Po instalaci aplikace do smartphonu nebo tabletu mohou uživatelé snadno monitorovat nejdůležitější parametry systému, rozpoznat a diagnostikovat chyby a ovládat napájení počítače pomocí dotykové obrazovky. Aplikaci lze navíc používat, i když je počítač vypnutý.

Deska využívá vylepšenou technologii TUF ESD Guards 2, která chrání řadu portů (včetně všech portů USB a audio konektorů) před náhlými elektrostatickými výboji. Všechny základní desky TUF, včetně nerjnovějšího modelu X99, využívají komponenty splňující armádní standardy a podstupují náročné testování zátěže na serverové úrovni, včetně více než 7 000 hodin ověřování kompatibility s nejméně 1 000 zařízeními. Na každou desku řady TUF se vztahuje pětiletá záruka.

CeBIT: Základní deska TUF Sabertooth X99 přichází s podporou USB 3.1 a NVM Express

CeBIT: Základní deska TUF Sabertooth X99 přichází s podporou USB 3.1 a NVM Express

Zdroj: AsusTagy: Asus  CeBIT  deska  TUF Sabertooth X99  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
19.10.2016 03:06:01   5.102.48.xxx 10
Mam otazku je neakej rozdil mezi touto a deskou deluxe 2 a rampage extreme 10 ?

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

20 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 10Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.