Na Kickstarteru byly vybrány peníze na spirituálního nástupce Ultimy Underworld
autor: Lucie Jiříková , publikováno 28.2.2015

Spirituální nástupce hry Ultima Underworld na Kickstarteru vybrala požadovaných 600 000 dolarů a tak se nyní dostávají ke slovu známé milníky. Pokud bude vybráno 650 000 dolarů, přibude do hry celá jedna nová lokace a zajímavý skin k tomu.

Hra s názvem Underworld Ascendant pokořila vytyčenou sumu zanedlouho poté, co její tvůrci připravili stream na Twitchi. V něm hráči byli upozorněni na to, že za hrou stojí spousta známých osobností včetně Warrena Spectora, designera her Deus Ex a Epic Mickey, nebo Kena Levina, který se podepsal pod hry BioShock, Thief: The Dark Project a System Shock 2.

Co se týče samotné hry, ta je prezentována jako akční RPG viděné pohledem z první osoby. Hra nás zavede do rozsáhlého světa Stygian Abbys, v němž věci ani zdaleka nefungují tak, jak by měly. To je samozřejmě myšleno z té sociální stránky. Hráči budou vydáni napospas nejrůznějším příšerám a navštíví velmi nevšední zákoutí obydlené neotřelými obyvateli. A přitom bude záležet na každém jejich rozhodnutí. Svět totiž bude reagovat na jejich činy a výsledky jednotlivých rozhodnutí prý často budou velmi překvapující.

Více vám o hře prozradí kraťoučké záběry z hratelné demo verze hry a několik koncept artů, které autoři uveřejnili na stránkách Underworld Ascendant. Pokud vás hra také zaujala, můžete ji na Kickstarteru také podpořit. Máte na to ještě 5 dní.

Zdroj: GameSpotTagy: hry  hra  kickstarter  ultima underworld  underworld ascendant  rpg  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
1.3.2015 17:49:11   37.221.244.xxx 40
Ultima Underworld je dle mně jedna z nejlepších her všech dob, ne-li nejlepší, na svou dobu byla zcela revoluční a přitom tu hru málo kdo zná...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

17 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.