Asus slaví: prodal 500 miliónů základních desek a rozdává dárky
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.1.2015

Společnost Asus dosáhla v uplynulých dnech významného milníku v podobě 500 miliónů prodaných základních desek, a to od svého založení v roce 1989. Firma slaví tento úspěch soutěží, ve které mohou příznivci a fanoušci na celém světě nejen vyhrát některou z cen.

Soutěž o produkty potrvá do 12. února. Každý, kdo navštíví webové stránky soutěže, se do ní může zapojit tak, že bude sdílet tuto stránku na svém facebookovém profilu a v krátkém kvízu pak odpoví na několik otázek z historie společnosti.

Hlavní cenou je unikátní desktopový počítač se základní deskou z limitované edice Sabertooth Mark S ve skříni TUF. Každý týden se navíc hraje o dvoupásmové routery RT-AC87U AC2400, mobilní LED projektory S1 a kompaktní počítače VivoPC VM40B.

Asus slaví: prodal 500 miliónů základních desek a rozdává dárkyTagy: Asus  soutěž  deska  500  založení TUF  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
20.1.2015 18:31:22   217.196.212.xxx 50
Upřímně, značku ASUS mám rád, dělá kvalitní produkty ve velmi dobré kvalitě a přijatelných cenách. I já bych se rád účastnil jejich soutěže...
Co ale nechápu a nerozumím tomu, je to, proč jsme my, co bytostně nesnášíme Facebook diskriminováni tím, že jiná možnost, než podrbaný FCKbook mi neumožní se jejich soutěže zůčastnit !!!
Takže za mě jim na to házím bobek ;-)

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

24 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 12Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.