[CES 2015] MSI odhalilo nové produkty řady Gaming včetně prvního notebooku s mechanickou klávesnicí
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 5.1.2015

Na právě probíhající veletrh spotřebitelské elektroniky CES 2015 si prakticky každý velký výrobce připravil to nejlepší, co na nadcházejících několik měsíců chystá, proto není žádným překvapením, že MSI zde představí řadu nových produktů určených hlavně pro hráče. 

Na stánku společnosti MSI by měly být k vidění produkty jako je kompaktní herní notebook GS30 Shadow s Gaming Dock, herní notebook GT72 Dominator Pro, herní AiO PC AG240 4K či základní deska X99A GAMING 9 ACK. Novinkou by potom měl být také nový, přepracovaný notebook GE62 Apache či výkonný herní notebook GT80 Titan SLI.

Prvním produktem, který MSI na CES 2015 propaguje je špičkový herní notebook GT80 Titan SLI, který je vůbec prvním notebookem s mechanickou klávesnicí. Za výrobou klávesnice stojí značka SteelSeries, která ji vybavila mechanickými spínači Cherry MX Brown. Mezi další výbavou, kterou ocení zejména nároční hráči, patří také dvojice grafických karet NVIDIA GTX 980M v konfiguraci SLI. Zákazníci si u notebooku budou moci vybrat také různá řešení úložného prostoru a kapacity operačních pamětí. Notebook totiž může být vybavený až čtyřmi M.2 SSD a až 32 GB operačních pamětí. Pro chlazení procesoru a grafických karet údajně MSI do GT80 Titan SLI zabudovala nový systém chlazení se dvěma ventilátory a osmi heatpipe.

[CES 2015] MSI odhalilo nové produkty řady Gaming včetně prvního notebooku s mechanickou klávesnicí

Pokud sháníte kompaktnější řešení, u něhož lze vylepšit grafický výkon, mohl by Vás zaujmout notebook GS30 Shadow, jehož tloušťka je pouhé 2 cm a hmotnost 1,2 kg. Společně s notebookem bude MSI dodávat také Gaming Dock, což je kompaktní externí skříň, do níž lze umístit libovolné desktopové grafické karty plné velikosti a propojit je s notebookem, čímž se zvýší jeho grafický výkon. Na veletrhu se můžeme setkat také s novou generací notebooku GE62 Apache, který výrobce vybaví grafikami GeForce GTX 965M (pravděpodobně výkonnější verze chystané GTX 960) a GTX 970M. 

[CES 2015] MSI odhalilo nové produkty řady Gaming včetně prvního notebooku s mechanickou klávesnicí

Na stánku MSI je k vidění také dvojice nových AiO počítačů. Prvním z nich je herní AiO PC AG240, které je vybavené displejem s rozlišením UHD, třemi mSATA SSD zapojenými do konfigurace RAID 0 a některou z grafických karet řady GeForce 900M. Druhé představené all-in-one PC představuje model AP16 Flex, které není tak úplně typickým PC. Je totiž vybavené stojánkem, který lze otočit o 90 stupňů a posloužit tako jako velký závěsný tablet.  

[CES 2015] MSI odhalilo nové produkty řady Gaming včetně prvního notebooku s mechanickou klávesnicí

Představena bude také nová základní deska MSI X99A Gaming 9 ACK, která využívá technologii Killer Doubleshot Pro, která kombinuje síťovou kartu Killer E2205 s WLAN čipem Killer 1525 a zajišťuje tak přenosovou rychlost až 1,866 Gb/s. Další netradiční novinkou této desky je to, že se bude jednat o úplně první základní desku využívající port USB 3.1. Tímto novým rozhraním bude vybavená také nová deska Z97A GAMING 6. K vidění by měla být také černobílá deska X99S SLI Krait Edition, o níž jsme Vás informovali před několika dny.

[CES 2015] MSI odhalilo nové produkty řady Gaming včetně prvního notebooku s mechanickou klávesnicí

V oblasti grafických karet MSI představilo také továrně přetaktovaný model grafické karty GTX 970 GAMING a také kartu GTX 970 ve verzi 100 Milion Edition, kterou MSI vydává ku příležitosti oslavy 100 milionů prodaných kusů grafik GeForce.

Zdroj: techPowerUpTagy: MSI  Gaming  CES 2015  nové produkty  notebook  AiO PC  GT80 Titan SLI  GS30 Shadow  AG240 4K  GE62 Apache  X99A Gaming 9 ACK  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.