Philips 275C5QHAW: 27" monitor s AH-IPS panelem a připojením Bluetooth a MHL
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 16.12.2014

Společnost Philips přidává do své nabídky svůj nový 27palcový monitor série Brilliance, který nese označení 275C5QHAW a je vybavený panelem typu AH-IPS. 

Displej nabídne nativní rozlišení 1920 × 1080 pixelů a jas dosahující hodnoty 250 kandel na čtvereční metr. Doba odezvy displeje by se měla pohybovat okolo 5 ms a podsvícení je zajištěno pomocí LED. Zajímavostí monitoru jsou dva vestavěné reproduktory s výkonem 7 wattů, které využívají technologii Philips SRS WOW HD zajišťující kvalitní reprodukci zvuku. Dalším nevšedním prvkem monitoru je možnost připojení mobilních zařízení pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Díky tomu je možné bezdrátově streamovat mediální obsah z mobilních zařízení do monitoru.

Philips 275C5QHAW: 27\

Pro připojení mobilních zařízení slouží také port HDMI s podporou MHL. Pro běžné připojení k PC potom může posloužit další port HDMI, ale i tradiční analogový konektor D-Sub. 275C5QHAW se může pochlubit také zajímavým vzhledem, kterému dominují černé rámečky okolo displeje s tloušťkou pouhých 2,5 mm v kombinaci s bílým lesklým povrchem zbytku těla monitoru. Ve stejné barvě je vyvedený také kulatý stojan. K případnému přidělání LCD na stěnu můžeme využít montážní systém VESA. 

 Philips 275C5QHAW: 27\

Doporučená maloobchodní cena Philips Brilliance 275C5QHAW by se měla pohybovat okolo 350 euro. U nás je již monitor také k vidění v několika e-shopech za cenu kolem 8 500 Kč. 

Zdroj: Hardware.infoTagy: Philips  275C5QHAW  monitor  LCD  27"  AH-IPS  Full HD  Bluetooth  MHL  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.