Corsair uvádí na trh speciální "titanovou" edici PC skříně Carbide 330R
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 25.11.2014

Společnost Corsair informuje o vydání speciální edice svojí midi-tower skříně Carbide 330R. Tato edice označená jako Titatnium Edition přináší změny především po stránce vzhledu. 

Hlavním rozdílem oproti původnímu modelu je patrně čelní panel, který je vyrobený z eloxovaného hliníku a je opatřen tmavě bronzovým nástřikem připomínajícím titan. Další změnou oproti původnímu modelu je také integrace regulátoru otáček ventilátorů, který ventilátory reguluje ve třech rychlostních režimech.

Corsair uvádí na trh speciální \

Rozměry skříně jsou 495 × 210 × 482 mm, její hmotnost je 6,8 kg a její šasi je vyrobená z oceli. Dovnitř skříně můžeme umístit základní desky formátu E-ATX, ATX, micro-ATX a mini-ITX. Ve skříni je také dostatek prostoru pro tři optické mechaniky a čtyři disky společně s grafickými kartami s délkou až 450 mm a chladiči procesoru s výškou do 170 mm. O chlazení se může starat celkem pět ventilátorů (2 × čelní 120/140mm, 2 × vrchní 120/140mm, 1 × zadní 120mm).

Corsair uvádí na trh speciální \

Na čelním panelu nalezneme kromě regulátoru otáček ventilátorů také I/O panel se dvěma porty USB 3.0 a dvěma audio konektory. Corsair Carbide 330R Titanuim Edition je už k vidění i u nás za cenu pohybující se kolem 2 600 Kč. 

Zdroj: Hardware.infoTagy: Corsair  Carbide 330R  Titanium Edition  PC skříň  case  midi-tower  E-ATX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.