Firma Antec zahajuje prodej svojí nové kubické micro-ATX PC skříně ISK600M
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 19.11.2014

Jedná se o kompaktní robustní počítačovou skříň kubického tvaru, která klade důraz zejména na čistý design a solidní vnitřní prostor.

Celkový vzhled skříně je velice jednoduchý a podobný například sérii PC skříní Fractal Design Define. Rozměry skříně jsou 29 × 27,5 × 34 cm a většina jejích panelů a šasi je vyrobená z 0,8mm oceli. Přední panel je potom vyvedený z kartáčovaného hliníku s průduchy na bocích. Pod hliníkovým panelem nalezneme také veškeré ovládací prvky společně s I/O panelem s jedním portem USB 3.0, dvojicí audio konektorů a jedním portem USB 2.0. 

Firma Antec zahajuje prodej svojí nové kubické micro-ATX PC skříně ISK600M

Vzhledem k rozměrům je poměrně překvapivým prvkem to, že skříň umožňuje za čelní panel umístit tenkou optickou mechaniku, která je skrytá. Kromě tenké optické mechaniky, můžeme do skříně vtěsnat až tři 3,5palcové a tři 2,5" disky. Základní desky formátu micro-ATX nebo mini-ITX lze na držák umístit pouze v horizontální poloze. Díky tomu ji můžeme osadit grafickou kartou s délkou až 31,75 cm. Výška procesorového chladiče je potom limitovaná na 17 cm. Napájecí zdroj může mít běžný formát ATX. 

Firma Antec zahajuje prodej svojí nové kubické micro-ATX PC skříně ISK600M

Pro chlazení vnitřních komponent mohou posloužit až čtyři ventilátory. Defaultně je skříň osazená jedním 140mm čelním ventilátorem, který nasává studený vzduch do skříně, a jedním zadním 120mm větrákem. Ten se naopak stará o odvod teplého vzduchu ven ze skříně. Volitelně pak můžeme do spodní části zadního panelu přidat 80mm ventilátor a popřípadě také čelní 140mm ventilátor nahradit dvěma 120mm.

Firma Antec zahajuje prodej svojí nové kubické micro-ATX PC skříně ISK600M

Model Antec ISK600M by měl být již nyní k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 84 €. Na skříň poskytuje výrobce tříletou záruku. 

Zdroj: Hardware.infoTagy: Antec  ISK600M  PC skříň  case  micro-ATX  kubická  cube  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.