Ve víkendovém balíčku Humble Bundle najdete hry od tvůrce známé série Worms, Team 17
autor: Lucie Jiříková , publikováno 13.11.2014

Na Humble Bundle se rozjela víkendová slevová akce, která nabízí všechny skvělé hry od legendárních tvůrců z Team 17. Co to znamená? Že byste se měli připravit na červí smršť!

Studio Team 17 se proslavilo tvorbou multiplayerových akčně strategický 2D her, v nichž se proti sobě staví skupinky červů, kteří se (po tazích a za pomoci více či méně ujetých zbraní, např. výbušné ovce) snaží zlikvidovat své protivníky. Sranda je to náramná, zvlášť pokud hrajete proti známým a kamarádům třeba i u jednoho počítače, na což myslí i samotný slevový balíček. 

Ve víkendovém balíčku Humble Bundle najdete hry od tvůrce známé série Worms, Team 17

V nabídce „zaplať, kolik chceš“ najdete tituly Worms, Worms Armageddon, Worms Ultimate Mayhem Deluxe Edition, Worms Pinball, Worms Crazy Golf, Super Frog HD a Alien Breed Trilogy. Pokud zaplatíte více jak 6 dolarů, zpřístupníte si navíc ještě hry Worms Revolution Gold, Worms Reloaded GOTY Edition, Overruled! a Light. No a nakonec pokud se plácnete přes kapsu a z peněženky vysypete více jak 15 dolarů, bude na vás čekat i nejnovější hra vydaná Team 17 a to logická Flockers plus 4 kopie hry Worms Clan Wars. 

Nabídka Humble Weekly Bundle bude na stránkách společnosti dostupná něco málo přes 6 dní, takže na nákupy máte dostatek času. Jo a nezapomeňte, nakoupit můžete třeba i jen tak – část peněz (pokud neoznačíte jinak) jde opět na charitu.

Zdroj: Humble BundleTagy: hry  hra  sleva  humble bundle  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

13 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.