DeepCool představil novou řadu mini-tower skříní nazvanou Smarter
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 10.11.2014

Společnost DeepCool představila svoji novou řadu počítačových skříní, kterou nazvala Smarter. Jedná se o řadu zahrnující prozatím pouze dvě provedení jedné skříně formátu mini-tower, která klade důraz na jednoduchost a účelnost.

Proto má skříň vnitřní prostor optimalizovaný pro potřeby většiny běžných uživatelů. Jinými slovy je vnitřní prostor řešen tak, aby v něm nebyly přílišné zbytečnosti.

DeepCool představil novou řadu mini-tower skříní nazvanou Smarter

Smarter má poměrně jednoduchý vzhled, který ozvláštňuje zejména perforovaný čelní panel s jednou pozicí pro mechaniku, jejíž vnější kryt lze lehce oddělat zvenčí. Nad touto pozicí nalezneme tři ovládací tlačítka kulatého tvaru. Celkové rozměry skříně jsou 201 × 420 × 365 mm (š × v × h) a její hmotnost je přibližně 3,65 kg. Vyrobená je ze SECC oceli a plastu. 

 DeepCool představil novou řadu mini-tower skříní nazvanou Smarter

Poměrně jednoduše a rozumně je řešený také vnitřní prostor. Většina uživatelů totiž nepotřebuje více než jednu 5,25palcovou pozici. Proto je ve vrchní kleci k vidění právě jedna tato pozice, která je doplněná ještě o jednu 3,5" pozici. Pro disky poslouží dále dvě interní 3,5" a jedna 2,5" pozice. Prostor pro napájecí zdroj je situovaný tradičně pod vrchní panel, čímž je ve spodní části vytvořeno více místa pro grafické karty s délkou až 320 mm, které lze instalovat na základní desky formátů micro-ATX či mini-ITX.

 DeepCool představil novou řadu mini-tower skříní nazvanou Smarter

Pro chlazení instalovaných komponent slouží pouze tři 120mm ventilátory. Dva z nich, které lze umístit na čelní a boční panel, se starají o přísun studeného vzduchu. Zbývající jeden se na zadním panelu může starat o odvod teplého vzduchu. K dostání bude verze LED, která má od výroby čelní a zadní panel osazený ventilátory s LED nasvícením. Ve výbavě obou modelů nechybí ani I/O panel s jedním portem USB 3.0, jedním portem USB 2.0 a dvěma audio konektory.

 DeepCool představil novou řadu mini-tower skříní nazvanou Smarter

Zda bude "chytře" stanovaná také cena obou modelů DeepCool Smarter, zatím jasné není. 

Zdroj: 1, 2Tagy: DeepCool  Smarter  PC skříň  case  mini-tower  micro-ATX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.