Microsoft vydal aktualizaci Xbox One, zlepšuje multitasking, autentizaci účtu a přehrávač
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 17.10.2014

Pokud patříte mezi vlastníky herní konzole Xbox One, máme pro Vás dobrou zprávu. Microsoft totiž vydal novou aktualizaci pro tuto konzoli, která přichází s řadou zajímavých funkcí.

Xbox One pravděpodobně ani s novou aktualizací nezatopí konzoli Sony PS4, která stále hraje prim v prodaných kusech. Nicméně stávajícím uživatelům tato aktualizace alespoň zpříjemní užívání konzole. V první řadě se nová aktualizace podepíše na plynulosti používání díky zlepšení multitaskingu. 

Microsoft vydal aktualizaci Xbox One, zlepšuje multitasking, autentizaci účtu a přehrávač 

Microsoft se zaměřil také na bezpečnost a přichází s dvoufaktorovou autentizací k vašemu uživatelskému účtu. Změn se dočkal také přehrávač multimédií, který nově umí přistupovat k médiím uloženým na DLNA serverech a zvládne také přehrávat video soubory formátu MKV. 

Vylepšena byla také sekce přátel, kde můžete sledovat jejich nejoblíbenější hry, co právě dělají a jakých dosáhli výsledků v jednotlivých titulech. Vylepšeny byly také funkce jako Snap an App, SmartGlass a Achievement. Aktualizace má velikost 249 MB a stáhnout si ji můžete již nyní.  

Zdroj: NextPowerUpTagy: Microsoft  Xbox One  herní konzole  aktualizace  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.