ZBOX nano XS MI521: nadopované mini-PC ZBOX s procesorem Intel Core i3
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 1.10.2014

Firma ZOTAC Internetional se rozhodla vylepšit svoji řadu miniaturních počítačů ZBOX nano XS přidáním nového modelu osazeného procesorem Intel Core i3 4. generace.

Novinkou této série je model nazvaný MI521. Ten je nově vybaven dvoujádrovým procesorem Intel Core i3-4030U se základní frekvencí 1,9 GHz a grafickým čipem Intel HD Graphics 4400. Zákazníci si budou moci již tradičně vybrat ze dvou verzí. Zaprvé jde o verzi s přízviskem Plus (ZBOX- MI521NXS-P), která je od výroby vybavená 4GB DDR3L pamětí a 128GB mSATA SSD. 

ZBOX nano XS MI521: nadopované mini-PC ZBOX s procesorem Intel Core i3

Jako alternativu lze zvolit verzi ZBOX-MI521NXS, kterou si můžeme dle vlastních preferencí vybavit až 16 GB pamětí do SO-DIMM slotu a mSATA diskem. Mezi další výbavou najdeme například 3-in-1 čtečku paměťových (SD/SDHC/SDXC) a možností bezdrátového připojení pomocí Wi-Fi a Bluetooth 4.0. Systém je připraven k instalaci operačních systémů Windows 7 či Windows 8 v 32bitové nebo 64bitové verzi. 

ZBOX nano XS MI521: nadopované mini-PC ZBOX s procesorem Intel Core i3

Mezi další konektivitou nalezneme grafické výstupy HDMI a mini-DisplayPort, gigabitový ethernetový port, dva čelní konektory USB 2.0, dva porty USB 3.0 a dva audio konektory. To vše je zabalené v drobné skříni černobílé barvy, kterou můžeme znát již ze straších modelů série ZBOX nano. 

Cenu obou variant bohužel zatím výrobce neodhalil. 

Zdroj: 1, 2Tagy: ZOTAC  ZBOX nano XS  MI521  mini PC  Intel  Core i3  Haswell  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.