Sharkoon představil tři varianty své nové cenově dostupné ATX PC skříně VS4
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 27.8.2014

Sharkoon rozšiřuje svoji řadu počítačových skříní o tři nové cenově dostupné modely ze série VS4, které mají formát midi tower a jsou určeny k instalaci základních desek formátů ATX, micro-ATX a mini-ITX.

Rozměry všech tří modelů jsou 445 × 200 × 430 mm a jejich hmotnost potom 3,5 kg. Všechny tři modely jsou opatřeny černou povrchovou úpravou. Vnitřní prostor všech tří modelů umožňuje instalaci třech optických mechanik, tří 3,5palcových disků a tří 2,5" pevných disků nebo SSD.

Sharkoon představil tři varianty své nové cenově dostupné ATX PC skříně VS4

Instalované grafické karty mohou mít maximální délku 31 cm. Tato délka se může dále zvýšit při oddělání klece pro 2,5palcové disky až na 38,5 cm. Pro chlazení procesoru potom skříň můžeme osadit věžovým chladičem s výškou až 16 cm. O napájení vnitřních komponent se může starat napájecí zdroj s délkou až 25 cm. Nechybí ani otvory pro vedení kabeláže a pro trubky vodního chlazení. 

Sharkoon představil tři varianty své nové cenově dostupné ATX PC skříně VS4

Chlazení skříně a vnitřních komponent zajišťuje jeden čelní 120mm ventilátor opatřený prachovým filtrem. Další dva 120mm větráky lze namontovat také na bočnici, ale pouze v případě standardní verze skříně. K dostání bude totiž také verze s oknem do bočnice, která je od výroby vybavena 120mm ventilátorem na zadním panelu. 

Sharkoon představil tři varianty své nové cenově dostupné ATX PC skříně VS4

Celkem budou k dostání tři verze a to Standard (VS4-S), Value (VS4-V) a Window (VS4-W) s oknem do bočnice. Druhé dvě zmíněné varianty nabídnou čelní panel s dvěma porty USB 3.0 a dvěma audio konektory. Standardní verze potom nabídne pouze USB porty standardu USB 2.0. Ceny jednotlivých modelů začínají na 24,99 euro, což je v přepočtu 700 Kč. 

Zdroj: 1, 2Tagy: Sharkoon  VS4  PC skříň  case  midi tower  ATX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.