MSI Z97 SLI Krait Edition: základní deska ve fraku
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 14.8.2014

Po záplavě chystaných základních desek založených na čipsetu Intel X99, přináší MSI svoji novou základní desku Z97 SLI Krait Edition, která se pochlubí zejména atraktivním vzhledem v kombinaci černé a bílé barvy. 

Tato nevšední, vzhledově atraktivní základní deska formátu ATX byla podle všeho vyvinuta na základě žádostí spotřebitelů. Deska je založena na čipové sadě Intel Z97 a využívá patici procesoru LGA1150, kterou lze osadit procesory řady Haswell.

Mezi výbavou Z97 SLI Krait Ediion nalezneme čtyři sloty DIMM určené pro instalaci operačních pamětí typu DDR3. Deska je také vybavena dvěma sloty PCI-Express 3.0 x16, které lze osadit dvěma grafickými kartami. Pro přidělání rozšiřujících karet lze využít tři sloty PCIe 3.0 x1 a dvě starší rozhraní PCI. 

MSI Z97 SLI Krait Edition: základní deska ve fraku

Pro připojení disků slouží kromě šesti tradičních portů SATA III (6 Gb/s) také jedno rozhraní SATA Express. Zadní panel samozřejmě nabídne několik portů USB 2.0 a USB 3.0 společně gigabitovým ethernetovým portem, konektory 7.1kanálového audia a grafickými výstupy D-Sub a HDMI. 

Výbava MSI Z97 SLI Krait Edition není zas tak oslňující, ale to vůbec nevadí, protože jejím hlavním aktivem je vzhled. MSI bohužel zatím neodhalilo cenu desky ani přesné datum jejího vydání. 

Zdroj: Guru3DTagy: MSI  Z97 SLI Krait Edition  základní deska  motherboard  Intel  Z97  LGA1150  Haswell  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.