SPEEDLINK představil na veletrhu Gamescom trojici nových herních periferií
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 14.8.2014

Společnost SPEEDLINK využila příležitosti právě probíhajícího veletrhu Gamescom, kde představila dvě nové herní myši a herní podložku. 

První myš nese označení PRIME Z-DW a je vybavena jednou nevšedností a to dvojitým kolečkem. Kromě programovatelných šesti základních tlačítek a rolovacího kolečka tak můžeme využít také druhé přizpůsobitelné kolečko, které je umístěno na hřbetu myši, kde je většinou umístěno tlačítko změny režimu DPI. Na jednotlivá tlačítka a kolečko můžeme ukládat makra pomocí přiloženého software. 

Další výhodou myši by měla být funkce "Key-Cycle", pomocí níž můžete snadno a rychle přepínat mezi jednotlivými makry. Díky dvěma kolečkům můžete také snadno měnit svůj arzenál během hraní FPS her. Myš by se měla pochlubit také velice nízkou dobou odezvy (nejspíše 1 ms). Další specifika myši bohužel výrobce neodhalil. Tudíž nevíme ani to, jaký snímač využívá. 

SPEEDLINK představil na veletrhu Gamescom trojici nových herních periferií

Druhou představenou myší je nový vylepšený model herní myš KUDOS nazvaný Z-9. Původní model KUDOS RS jsme pro Vás před nedávnem otestovali. KUDOS Z-9 by měl stejně jako PRIME Z-DW nabídnou velice nízkou dobu odezvy a vzhledem k předchozímu modelu pravděpodobně také laserový snímač.

SPEEDLINK představil na veletrhu Gamescom trojici nových herních periferií

Zajímavostí, kterou se výrobce chlubí, je konfigurátor myši, který umožní nastavovat její parametry během hraní pomocí chytrého telefonu či tabletu s Android 4.0 či iOS7 nebo novějšími. Na těle myši je umístěno celkem sedm tlačítek včetně rolovacího kolečka.

SPEEDLINK představil na veletrhu Gamescom trojici nových herních periferií

Posledním představeným herním doplňkem je podložka pod myš INVICTUS Core, která je určena zejména hráčům. Podložka je oboustranná a na každé straně nabídne jiný povrch pro jiný styl hraní. Jedna strana má velice hladký povrch, který zajišťuje rychlé pohyby a reakce, což ocení zejména hráči FPS her. Na druhé straně je lehce zrnitý, hrubší povrch. Ten je přizpůsoben pro dobrou kontrolu myši a pomalejší pohyb například při hraní RTS. 

Zdroj: techPowerUpTagy: SPEEDLINK  Gamescon  herní periferie  herní myš  PRIME Z-DW  KUDOS Z-9  podložka pod myš INVICTUS Core  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.