Acer představil tři řady svých nových monitorů se 4K2K a WQHD rozlišením
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 13.8.2014

Společnost Acer oznámila vydání třech zcela nových řad monitorů, které se mohou pochlubit vysokým rozlišením a zahrnují modely s velikostmi úhlopříčky od 27 do 32 palců. 

Jednotlivé modely všech tří řad nabídnou buď rozlišení 4K2K (3840 × 2160 pixelů), nebo rozlišení WQHD (2560 × 1440 pixelů). Těšit se tak můžeme na solidní pracovní plochu. Všechny modely by se měly pochlubit také slušnými pozorovacími úhly většími 178 stupňů v obou směrech.  

První série označená jako B6 se zaměřuje na komerční trh, jedná se tedy o řadu monitorů pro běžné domácí užití. K dostání budou modely s velikostí úhlopříčky až 32 palců. U všech modelů se dočkáme také nastavitelného stojanu, který umožňuje monitor naklonit od -5 do 35 stupňů a otáčet do stran až o 60 stupňů. 

Acer představil tři řady svých nových monitorů se 4K2K a WQHD rozlišením

Druhá řada je pojmenovaná jako CB0 a skládá se z několika monitorů, které cílí zejména na malé a menší podniky a uživatele, kteří pracují z domova. Aby byl zajištěn solidní komfort i při dlouhodobé práci na PC, nabídnou tyto modely technologie Acer EyeProtect a ColorPlus. Jak jste jistě uhodli, první technologie chrání oči a snižuje jejich únavu při delším používání, zatímco druhá zajišťuje dobrou reprodukci barev. 

Třetí řada s přídomkem XB0 je určena zejména vášnivým hráčům, o čemž svědčí zejména integrace technologie G-SYNC. Ta synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s grafickými kartami NVIDIA GeForce GTX a zajišťuje tak plynulé hraní a zároveň zabraňuje nežádoucímu micro-stutteringu.

Acer představil tři řady svých nových monitorů se 4K2K a WQHD rozlišením

Všechny modely těchto tří sérií by se měly na trhu objevit již během několika příštích dní. 

Zdroj: techPowerUpTagy: Acer  B6  CB0  XB0  monitor  4K2K  WQHD  32"  IPS  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.