Humble Bundle hlásí, že přes Humble Store už pro charitu vybrala přes 1 000 000 dolarů
autor: Lucie Jiříková , publikováno 24.6.2014

Organizace Humble Bundle známá pro své balíčky videoher "pay-what-you-want" (zaplať kolik chceš) oznámila, že přes svůj digitální obchod Humble Store vybrala milion dolarů na charitu.

Humble Store, digitální distribuční kanál podobný Steamu a GOGu, byl spuštěn v listopadu loňského roku. V současné době si v něm můžete zakoupit více jak 500 herních titulů pro Windows, Mac, Linux a Android. 10% z ceny všech her v Humble Store jde k charitativním organizacím jako je American Red Cross, Child's Play Charity, Electronic Frontier Foundation nebo World Land Trust.

Humble Bundle hlásí, že přes Humble Store už pro charitu vybrala přes 1 000 000 dolarů

"Milion dolarů je velký úspěch." řekl John Graham, spoluzakladatel a výkonný ředitel Humble Bundle. "V pouhých 6 měsících se Humble Store rozrostl z experimentu do dobře fungujícího celku, jehož součástí chtějí být nejen hráči ale i vývojáři z velkých i malých studií."

Vedle obchodu Humble Store organizace Humble Bundle provozuje měsíční akce Humble Indie Bundle a víkendové Humble Weekly Bundles, kde si lze v předem určeném čase zakoupit kolekci videoher. I tyto akce vyberou pro charitu spoustu peněz. 

Zdroj: GameSpotTagy: hry  hra  humble bundle  charita  humble store  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
25.6.2014 08:44:54   62.209.192.xxx 20
Vubec nechapu ty strzeny premie, protoze co vic by hraci chteli nez informace o tom kolik se z jejich prispevku dostalo na charitu? Treba ja jsem par dolacu taky poslal

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.