Buffalo uvádí na trh přenosný pevný disk MiniStation Air 2 s Wi-Fi a možností dobíjení chytrých zařízení
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 18.6.2014

Společnost Buffalo Technology přichází na trh s novým přenosným pevným diskem MiniStation Air 2 (HDW-PDU3) s bezdrátovým připojením a to ve dvou kapacitních verzích. 

Hlavním kladem zařízení je jeho flexibilita užití a absence nutnosti připojování pomocí kabelů. HDW-PDU3 bude k dostání v kapacitách 500 GB a 1 TB a nabídne integrovaný akumulátor s výdrží až 12 hodin. Kromě toho nabídne také vestavěný Wi-Fi modul, který umožňuje vytvoření vlastního hotspotu pro sdílení dat.

Mimoto může disk na cestách posloužit také jako přenosná nabíječka pro dobíjení chytrých zařízení. Primárně se ale stále jedná o přenosný disk, který umožňuje sdílení filmů, videí, fotografií a hudby se zařízeními s podporou DLNA. MiniStation Air 2 umožňuje provozovat až tři souběžné streamy videa v kvalitě HD

Buffalo uvádí na trh přenosný pevný disk MiniStation Air 2 s Wi-Fi a možností dobíjení chytrých zařízení

Disk má také nové uživatelské rozhraní, které může být zobrazeno chytrými zařízeními s iOS a Android, notebooky i počítači. Pokud nevyužijete bezdrátové připojení, můžete zařízení k PC, notebooku či Mac zařízení připojit pomocí portu USB 3.0. MiniStation Air 2 je kompatibilní se všemi běžnými operačními systémy včetně Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Mac OS 4/10-09/10. 

Cena 500GB varianty MiniStation Air 2 byla stanovena na 89,99 liber s DPH (3 100 Kč), zatímco za 1 TB variantu zaplatíme 114,99 liber (4 000 Kč). 

Zdroj: HardwareHeavenTagy: Buffalo  MiniStation Air 2  přenosný disk  externí disk  HDW-PDU3  Wi-Fi  hotspot  nabíječka  USB 3.0  500 GB  1 TB  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.