[Computex 2014] AeroCool XPredator Cube – kubická micro-ATX skříň v pěti barevných provedeních
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 9.6.2014

V rámci veletrhu Computex 2014 představila společnost AeroCool novou PC skříň série XPredator s příhodným označením Cube. Přídomek Cube totiž značí, že se jedná o skříň typu kostka.

Výrobce také odhalil celkem pět barevných provedení této nové skříně. Koupit si tak budeme moci čistě černou variantu, potom černou s nádechem červené, černou s oranžovými prvky, bílou s černými prvky a červenou v kombinaci s béžovou (tzv. edice Avenger). 

[Computex 2014] AeroCool  XPredator Cube – kubická micro-ATX skříň v pěti barevných provedeních

Zajímavostí je uspořádání vnitřního prostoru, kdy je ve vrchní části umístěna základní deska formátu micro-ATX společně se standardním ATX PSU. Ve spodní polovině jsou potom pod držák základní desky umístěny disky. Ty lze namontovat do třech odnímatelných pozic. Do těchto pozic je možné instalovat jak 3,5", tak 2,5" disky. Mimoto se dočkáme také jedné 5,25" pozice pro optickou mechaniku.

[Computex 2014] AeroCool  XPredator Cube – kubická micro-ATX skříň v pěti barevných provedeních

O chlazení instalovaných komponent se může starat dvojice předních 120mm ventilátorů, společně s jedním 120mm větrákem na vrchu skříně a jedním zadním 120mm ventilátorem. Tyto dva ventilátory se starají o odvod teplého vzduchu ze skříně. Dočkat bychom se měli také přípravy pro vodní chlazení. 

[Computex 2014] AeroCool  XPredator Cube – kubická micro-ATX skříň v pěti barevných provedeních

Na zlomu čelního a vrchního panelu má XPredator Cube umístěn I/O panel, na němž nalezneme dva porty USB 3.0, dva audio konektory a vestavěný 2kanálový regulátor otáček ventilátorů.  O ceně nové skříně zatím výrobce mlčí. 

Zdroj: 1, 2Tagy: AeroCool  XPredator Cube  PC skříň  case  cube  micro-ATX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.