Shuttle Barebone DS437T – 36 mm široké PC bez ventilátorů s dual-core Celeronem
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 20.5.2014

Evropská dceřiná společnost firmy Shuttle Inc, vydává nové kompaktní mini PC Barebone DS437T, které má tloušťku pouhých 36 mm a je osazeno procesorem Intel Celeron. 

Mini PC nemá žádný ventilátor a je tedy chlazeno zcela pasivně, díky čemuž je velice tiché. Šasi DS437T je vyrobeno z oceli a má rozměry 20 × 3,95 × 16,5 cm. Uvnitř je skříň osazena základní deskou s dual-core procesorem Intel Celeron 1037U s frekvencí 1,8 GHz a 2 MB cache. Nalezneme zde také dva SO-DIMM sloty s podporou připojení až 16 GB DDR3 pamětí. Nechybí ani jedna pozice pro 2,5" SSD či pevný disk, který je možné připojit pomocí rozhraní SATA III (6 Gb/s). Komponenty můžeme instalovat díky dvěma odšroubovatelným krytům. 

Shuttle Barebone DS437T – 36 mm široké PC bez ventilátorů s dual-core Celeronem

SoC Celeron nabízí kromě procesorové části také integrovaný grafický čip Intel HD Graphics. Pro připojení monitoru či jiného zobrazovacího zařízení jsou na zadním panelu umístěny porty HDMI 1.3 a DVI-I. Kromě toho zde najdeme dvojici portů USB 3.0, dva konektory pro připojení mikrofonu a sluchátek a gigabitový ethernetový port. Dočkáme se také Wi-Fi modulu, který umožňuje bezdrátově se připojit k internetu. Využít lze také port LPC, který umožňuje připojení Trusted Platform Module (TPM). Konektivita je doplněna na čelním panelu zařízení, kde jsou umístěny dva porty USB 3.0 a dva konektory USB 2.0

Shuttle Barebone DS437T – 36 mm široké PC bez ventilátorů s dual-core Celeronem

DS247T je energeticky úsporné řešení například do kanceláře, které zvládne nepřetržitý provoz a je zároveň velice kompaktní. Jsou k němu dodávány hliníkové podstavce pro položení do vertikální polohy. Kromě toho lze PC přidělat také na zeď či k monitoru pomocí montážního systému VESA.

Shuttle Barebone DS437T – 36 mm široké PC bez ventilátorů s dual-core Celeronem

Využít můžeme také připojení dálkového ovladače zapínacího tlačítka, což se hodí především pokud PC umístíme na nepřístupné místo. 

Zdroj: TechPowerUpTagy: Shuttle  Barebone  DS437T  mini PC  barebone PC  Intel  Celeron  dual-core  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.