AOC oznámilo vydání dvojice monitorů s IPS displeji a 7W reproduktory ONKYO
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 15.5.2014

Jedná se o dvojici monitorů s velikostí úhlopříčky 23,8 palců (60,5 cm), které využívají typ panelu IPS. Jejich označení je i2473Pwn a i2473Pwy, což značí, že jsou součástí série 73.

Aktivem obou monitorů je atraktivní vzhled a netradiční základna se stojanem, která v sobě má zabudované dva 7W reproduktory ONKYO. Díky použití těchto reproduktorů nemusíte k vaší sestavě dokupovat další reproduktory, a přesto si budete moci užít kvalitní zvuk při hraní her i sledování filmů. Kromě toho se dočkáme také připojení přes MHL a dokonce bezdrátového připojení pomocí technologie Miracast.   

 AOC oznámilo vydání dvojice monitorů s IPS displeji a 7W reproduktory ONKYO

Oba monitory dále nabídnou zmíněný IPS displej s rozlišením Full HD, tedy 1920 × 1080 pixelů. Jas obou modelů dosahuje hodnoty 250 cd/m² a doba odezvy 5 ms (GtG). Displej obou monitorů je podsvícený pomocí LED a má výborné pozorovací úhly 178° v obou směrech. 

 AOC oznámilo vydání dvojice monitorů s IPS displeji a 7W reproduktory ONKYO

Konektivita obou zařízení zahrnuje tradiční vstupy D-Sub a HDMI. Model i2473Pwm má navíc podporu připojení MHL (Mobile High-Definition Link), které umožňuje přímé propojení monitoru s mobilními zařízeními na bázi operačního systému Android. Pomocí tohoto rozhraní lze také telefon či tablet dobíjet.  Model i2473Pwy na druhé straně podporuje bezdrátové připojení mobilních zařízení pomocí technologie Miracast. Díky tomuto připojení lze na monitoru z mobilních zařízení steamovat filmy ve Full HD kvalitě bezrátově.  

 AOC oznámilo vydání dvojice monitorů s IPS displeji a 7W reproduktory ONKYO

Oba modely splňují certifikace energetické úspornosti TCO 6.0 a Energy Star 6.0. Na oba modely výrobce poskytuje tři roky záruky. Cena modelu i2473Pwm se u nás pohybuje kolem 5 700 Kč, zatímco za model i2473Pwy u nás zaplatíme přibližně 7 000 Kč

Zdroj: 1, 2, 3Tagy: AOC  i2473Pwn  i2473Pwy  monitor  LCD  IPS  Full HD  ONKYO  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.