MSI vydává dvojici základních desek s čipsetem B85 ze série GAMING
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 31.3.2014

Společnost MSI debutuje se svými novými základními deskami, založenými na čipové sadě Intel B85, které jsou součástí série určené hráčům GAMING. Jedná se o modely B85I a B85M

Z názvů obou desek je patrné jaký mají formát a to micro-ATX a mini-ITX. Společným rysem obou nových přírůstků je výbava optimalizovaná pro hráče a patice LGA 1150, kterou lze osadit procesory Intel 4. generace. Dočkáme se tedy kvalitního zvukového čipu s podporou Sound Blaster Cinema, sluchátkového zesilovače s technologií Audio Boost a síťové karty Killer E2200.

 MSI vydává dvojici základních desek s čipsetem B85 ze série GAMING

Obě desky jsou vyvedeny v tradičních barvách série GAMING, tedy v kombinaci černé (PCB a sloty) a červené (pasivní chladiče). Dalším společným jmenovatelem obou modelů jsou také kvalitní komponenty Military Class 4. Desky jsou určeny ke hraní, takže se i u menší varianty B85I dočkáme podpory připojení dvou operačních pamětí DDR3-1600, společně se slotem PCI Express 3. generace pro instalaci výkonných grafických karet.   

 MSI vydává dvojici základních desek s čipsetem B85 ze série GAMING

K nastavení a přetaktování instalovaných komponent můžeme využít prostředí konfiguračního programu BIOS 4 & Command Center. Pro přetaktování je potom s deskou dodáván software OC Genie 4. Konektivita obou desek zahrnuje šest 8kanálových audio konektorů, kombinovaný port PS/2 a několik USB 2.0 a USB 3.0 konektorů. Nechybí samozřejmě ani video výstupy DVI, HDMI a DisplayPort. Disky bude možné připojit pomocí portů SATA III (6 Gb/s) i SATA II (3 Gb/s).

Cena obou nových modelů zatím odhalena nebyla.

Zdroj: 1, 2Tagy: MSI  B85I GAMING  B85M GAMING  základní deska  motherboard  LGA 1150  Killer E2200  Haswell  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.