MSI chystá nový 17,3palcový herní notebook ze série Gaming
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 6.3.2014

Tento chystaný herní notebook by měl nabídnout čtyřjádrový procesor Intel 4. generace Core i7, společně se zatím neznámou grafickou kartou GeForce nové generace.

Notebook bude novým přírůstkem do série Gaming a měl by částečně vycházet ze současné modelové řady GE70. "Pod kapotou" by měl mít zmíněný procesor Intel Core i7-4700MQ (Haswell), který běží na frekvenci 2,4 GHz. Procesoru by mělo sekundovat až 16 GB operačních pamětí DDR3-1600. Prostor pro ukládání her, aplikací a dat by měl zajišťovat 1 TB pevný disk v kombianci s více SSD disky, které budou zapojeny do konfigurace RAID. O grafický výkon by se měla starat zatím neznámá grafická karta GeForce nové generace. Hlavním aktivem chystaného notebooku bude pevné kovové šasi

 MSI chystá nový 17,3palcový herní notebook ze série Gaming

Mimoto bychom se měli dočkat 17,3palcového matného displeje, s nativním rozlišením 1920 × 1080 pixelů. Chybět by neměly ani čtyři vestavěné 2W reproduktory DYNAUDIO. V rámu můžeme očekávat zakomponovanou webovou HD kameru. K dostání by měly být varianty s běžnou BluRay mechanikou nebo s BluRay vypalovačkou.

 MSI chystá nový 17,3palcový herní notebook ze série Gaming

Co se týče konektivity, měli bychom se dočkat dvou portů USB 3.0, dvou portů USB 2.0, zdířky pro připojení síťového konektoru RJ45, čtečky paměťových karet SD, zobrazovacích výstupů HDMI a D-Sub a také možnosti bezdrátového připojení přes Wi-Fi (802.11 b/g/n) a Bluetooth 4.0.

 MSI chystá nový 17,3palcový herní notebook ze série Gaming

Jak už bývá u této série herních notebooků zvykem, měl by mít i nový model podsvícenou herní klávesnicí z dílny SteelSeries. Na další specifikace, týkající se upřesnění modelu grafické karty, výdrže baterie a předinstalovaného operačního systému, si budeme muset počkat na oficiální představení výrobce.

Zdroj: 1, 2 (ověření informací od MSI)Tagy: MSI  Gaming  GE70 Apache Pro  notebook  17  3"  Intel  Haswell  Core i7  GeForce  GTX 765M  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.