Xigmatek Nebula: Kvádr pro mini-ITX desky
autor: Ondřej Košťál , publikováno 25.10.2013

Pěkná, moderní, ale málo prostorná skříň Nebula, se bude hodit pro běžné počítače, u kterých se uživatelé nehoní za každým snímkem za sekundu.

Xigmatek uvedl novou počítačovou skříň pro vyznavače moderního a netradičního designu. Tím modelem je Nebula. Počítačová skříň ve tvaru kvádru, ale jen pro základní desky velikosti mini-ITX. Její rozměry jsou 206 × 330 × 206 mm a vyrobena je ocelového plechu, vrchní díl je pak z lesklého plastu, což je škoda, protože zde bude dokonale vidět prach i otisky prstů od kolemjdoucích.

Xigmatek Nebula: Kvádr pro mini-ITX desky

Zapínací tlačítko je zapuštěno do horní strany. Diody indikující činnost disku a spuštění počítače jsou zakomponovaný do zkoseného oranžového rohu. Směrem pod zapínacím tlačítkem se nachází dva konektory USB 3.0, vstup na sluchátka a výstup na mikrofon.

Xigmatek Nebula: Kvádr pro mini-ITX desky

Vedle mini-ITX desky se dovnitř vejde i grafická karta s délkou až 20 cm a dvouslotovým chladičem. Chladič procesoru může mít maximální výšku 80 mm. Nachází se zde také 2 pozice pro 3,5palcové disky a jeden 120mm ventilátor. Vejde se sem zdroj běžné velikosti ATX.

Více fotografií na webu výrobce. Cena ani datum uvedení oznámena nebyla.

Zdroj: TechPowerUpTagy: Xigmatek  Nebula  case  skříň  mini-ITX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.