Source 530 – herní skříň od společnosti NZXT
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 8.10.2013

Pokud hledáte solidní a jednoduchou "herní" skříň, společnost NZXT přichází s novinkou v podobě midi tower skříně Source 530. 

Skříň je určena pro základní desky formátu ATX, ale pojme také E-ATX, micro ATX a mini-ITX desky. Rozměry Source 530 jsou 235 x 507 x 510mm (š x v x d) a hmotnost činí 9,2 kg. Skříň je vyrobena především z oceli a plastu černé barvy. Čelní panel má jemné speciální síťování, které by mělo údajně zajistit dostatečné proudění vzduchu a současně udržet skříň tichou. Case je vybavena také oknem do bočnice. 

Source 530 – herní skříň od společnosti NZXT

Dovnitř skříně lze umístit až tři 5,25" zařízení, nalezneme zde také odnímatelné klece pro disky, které pojmou až šest 3,5" či 2,5" disků. Jelikož klece můžeme zcela vyndat ze skříně, lze do skříně instalovat dokonce čtyři grafické karty s dvou-slotovým chladičem a maximální délkou 444 mm. Při tomto řešení je možné nainstalovat další 2,5 palcový SSD na spodní část skříně. Dostatek prostoru je také pro CPU chladiče o výšce až 183 mm. Chlazení zajistí dvojice předinstalovaných ventilátorů, které nalezneme na zadním a vrchním panelu. Na horní panel lze umístit dokonce 360 mm radiátor vodního chlazení. Celkem je možné namontovat až 7 ventilátorů na čelní, zadní, horní a dolní panel. Aby bylo zabráněno znečištění komponent, jsou uvnitř case k dispozici tři prachové filtry. 

Source 530 – herní skříň od společnosti NZXT

Pro připojení fanů poslouží 10 portový HUB. Čelní I/O panel poskytuje snadný přístup k dvěma USB 3.0 portům a audio konektorům.  

Source 530 – herní skříň od společnosti NZXT

Doporučená maloobchodní cena NZXT Source 530 byla stanovena na 89,90 euro, tedy asi 2 300 Kč. 

Zdroj: TechPowerUpTagy: NZXT  Source 530  midi tower  PC skříň  case  ATX  herní skříň  gaming case  fan HUB  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.