GIGABYTE uvádí na trh herní desku G1.Sniper B5
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 8.10.2013

Společnost GIGABYTE plánuje vydat základní desku G1.Sniper B5, která je určena pro hráče, kteří nechtějí či neplánují přetaktovat svůj procesor. 

Základní deska G1.Sniper v sobě kombinuje nejlepší prvky high-end desky G1.Killer s mid-range čipovou sadou B85 Express od Intel. Tato platforma má podporu procesorů Haswell, díky použité patici LGA 1150. 

GIGABYTE uvádí na trh herní desku G1.Sniper B5

Jedná se o základní desku standardního formátu ATX a díky tomu, že deska nepodporuje přetaktování CPU, využívá pouze 4+1 fázové VRM. G1.Sniper B5 je napájena pomocí kombinace 24-pinového ATX a 8-pinového EPS konektoru. 

GIGABYTE uvádí na trh herní desku G1.Sniper B5

Nyní co na desce nalezneme. K dispozici jsou dva dlouhé PCI-Express sloty, přičemž pouze jeden je propojen s procesorem a má podporu PCI-Express 3.0 x16 standardu, zatímco druhá sběrnice je standardu PCIe 2.0 x4 a je propojena s B85 PCH. Dále deska disponuje dvojicí PCI-Express 2.0 x1 slotů a dvěma tradičními PCI rozhraními. 

GIGABYTE uvádí na trh herní desku G1.Sniper B5

Co se týče zvukového vybavení, audio je založeno na Realtek ALC898 CODEC řadiči se 110 dBA SNR. Deska je vybavena také vestavěným zesilovačem a pozlacenými audio konektory. O připojení k síti se postará Intel GbE LAN čip. Duální BIOS základní desky je totožný s tím, který byl použit u desky G1.Killer, ale bez možnosti přetaktování CPU. 

Zdroj: TechPowerUpTagy: GIGABYTE  G1.Sniper B5  základní deska  motherboard  Haswell  LGA 1150  Intel  B85 Express  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.