Xigmatek představil nové přední panely Accessor USB 3.0 ve dvou variantách
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 27.8.2013

Xigmatek představil novou řadu předních I/O panelů, které nabídnou USB porty a multi-formátovou čtečku paměťových karet. 

Řada panelů zahrnuje Accessor Ultimate panel do 5,25 palcové pozice a 3,5" verzi panelu Accessor Pro, které pasují do vestavných pozic v čele vaší PC skříně. Oba panely používají standard USB 3.0 SuperSpeed, který se připojuje do základní desky. Tyto USB porty společně s multiformátovou čtečkou paměťových karet využívají šířku pásma 5 Gb/s. Dodávka energie je zajištěna pomocí standardního 4-pinového Molex konektoru.

Xigmatek představil nové přední panely Accessor USB 3.0 ve dvou variantách

Xigmatek Accessor Ultimate

Accessor Ultimate nabídne jeden port eSATA (převáděný z interního SATA portu), dva USB 3.0 porty, čtyři USB 2.0/1.1 sloty a čtečku paměťových karet, která podporuje formáty CF, SD, MMC, MS, xD, M2 a micro-SD. Do základní desky je nutné připojit USB 3.0 interní header, USB 2.0/1.1 interní port, kabel SATA (pro propojení eSATA) a zmíněný Molex. 

Xigmatek představil nové přední panely Accessor USB 3.0 ve dvou variantách

Xigmatek Pro v černé barvě

Accessor Pro, na druhé straně, nabídne pouze jeden USB 3.0 port a stejnou čtečku paměťových karet. Na rozdíl od verze Ultimate je verze Pro vybavena standardním USB 3.0 portem typu A, zapojitelným do záhlaví desky a jedním USB 2.0/1.1 portem, kterým zle připojit čtečka paměťových karet. 

Xigmatek představil nové přední panely Accessor USB 3.0 ve dvou variantách

Xigmatek Pro ve stříbrné variantě

Oba panely jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních, černé a stříbrné. Xigmatek prozatím neodhalil informace o cenách a dostupnosti. 

Zdroj: TechPowerUpTagy: Xigmatek  Accessor Pro  Accessor Ultimate  přední panel  front panel  USB 3.0  čtečka paměťových karet  card reader  eSATA  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.